Novet członkiem POiD

Dodano: czwartek, 29 stycznia 2015 14:11

Firma Novet dołączyła do Związku Polskie Okna i Drzwi - organizacji zrzeszającej polskie firmy z branży stolarki drzwiowej i okiennej. POiD prowadzi działalność na rzecz zwalczania nieuczciwej konkurencji w Polsce i za granicą oraz zabiega o wzrost świadomości dotyczącej wspólnych interesów producentów, dostawców, dystrybutorów i instalatorów związanych z rynkiem stolarki otworowej.

Związek Polskie Okna i Drzwi stawia sobie za cel wyznaczanie trendów oraz kształtowanie standardów zawodowych przestrzeganych przed pracowników i przedsiębiorców reprezentujących branżę stolarki budowlanej.

Dodatkowo poprzez współpracę z organami administracji państwowej, związkami zawodowymi i innymi organizacjami, POiD uzyskuje możliwość skutecznego działania w zakresie doradztwa ekonomicznego, prawnego i organizacyjnego oraz promocji polskich przedsiębiorstw działających w branży stolarki budowlanej. Działania podejmowane przez Związek Polskie Okna i Drzwi są ukierunkowane na podnoszenie konkurencyjności polskich produktów na rynkach europejskich i światowych oraz kształtowanie i wzmacnianie wśród klientów opinii o wysokiej jakości produktów wytwarzanych w Polsce.

POiD skupia się nie tylko na jakości produktu, ale dba również o przestrzeganie zasad dotyczących prawidłowej instalacji. W tym celu związek zainaugurował kampanię edukacyjną "Dobry montaż". Jej zadaniem jest popularyzacja profesjonalnego montażu, którego znaczenie jest tak samo ważne jak jakość samego produktu. Równocześnie koszt takiego montażu nie przekracza zazwyczaj 1% wartości całej inwestycji, jest więc bardzo opłacalny, gdyż zapewnia prawidłową i bezawaryjną pracę drzwi oraz okien przez okres wielu lat.

Novet dąży do zwiększania swojego udziału w rynku poprzez oferowanie nowoczesnych produktów łączących najwyższą jakość i przyjazne dla środowiska technologie. Metody działania oraz filozofia firmy pokrywa się z założeniami Związku Polskie Okna i Drzwi. Dlatego Novet postanowił dołączyć do tej organizacji.

źródło i zdjęcia: Novet

Firma Novet