Gwiazdy w REHAU - akcja charytatywna pracowników

Dodano: piątek, 12 grudnia 2014 11:32

Akcje charytatywne od wielu lat są tradycją ostatnich miesięcy w roku w polskim oddziale REHAU. I jeszcze nigdy nie były nudnym zbieraniem pieniędzy.

Były już świąteczne kartki z zarządem w strojach mikołajów i reniferem w tle, były konkursy kulinarne, były wspólne warsztaty świątecznych ozdób. Ale w tym roku sami siebie zaskoczyliśmy swoimi pomysłami:-) 5 zespołów, złożonych z pracowników REHAU, dało niesamowity koncert, którego celem była zbiórka pieniędzy na wybrane przez zespoły cele charytatywne.

Mieliśmy więc występy chórów (Gregorianie), boysbandów (Backstreet Boys), kolorowych grup (Village People, brawurowo tańczący do „YMCA”), wróciliśmy do lat 70-tych dzięki zespołowi ABBA i przenieśliśmy się w... świat musicali dzięki „Material Girl” Madonny i jej gangowi.

Występy były rewelacyjne!
Wielką niespodzianką był też taneczny flash mob w wykonaniu wszystkich obecnym na koncercie Pań, pracujących w REHAU. Do końca utrzymywany w tajemnicy przed męskim gronem występ wzbudził aplauz i konieczne były oczywiście bisy.

Celem wszystkich występów było zebranie funduszy dla różnych fundacji.
Więcej na https://www.facebook.com/events/895178137182510/

źródło i zdjęcia: REHAU

Firma Rehau
 

Powiązane artykuły

» REHAU z tytułem DOBRA MARKA 2015