Drzwi Dewro Wróbel - wybierz jakość!

Dodano: środa, 12 marca 2014 00:00

Drzwi DEWRO charakteryzują się wysoką jakością wykonania, możliwością indywidualnego doboru poszczególnych elementów wzorniczych, takich jak listwy wykończeniowe w skrzydłach i futrynach.

W stałej ofercie znajduje się ponad 130 różnych modeli skrzydeł, 10 modeli ościeżnic, które mogą być wykonywane w ponad 30 różnych kolorach i fornirach; na życzenie klienta wykonywane są skrzydła drzwiowe w nietypowych wymiarach, wzorach i kolorach

Charakterystyka drzwi

Typ: wewnętrzne i wewnątrzlokalowe, wewnętrzne przeciwpożarowe EI30, EI60, akustyczne 42 dB, 35 dB

Rodzaje:

  • rozwieralne – przylgowe, bezprzylgowe, bezprzylgowe w systemie zawiasów chowanych.
  • przesuwne, rozsuwne, chowane w ścianie, łamane.
  • łukowe, skośne.

Konstrukcja: konstrukcja wykonana z klejonego drewna drzew iglastych, pokryta fornirowaną płytą wiórową; dodatkowo skrzydła po obwodzie wzmacniane są litym drewnem odpowiadającym gatunkiem fornirowi i listwom wykończeniowym.

Wykończenie powierzchni: skrzydła i ościeżnice pokrywane są lakierami transparentnymi lub kryjącymi z palety RAL i NCS; istnieje możliwość różnorodnego wykończenia z obu stron.

Kolory: forniry – bukowy, dębowy, olchowy, klonowy, jesionowy, mahoniowy, orzechowy, czereśniowy, brzozowy, aniegre, acajou, wenge, zebrano, teak, wybarwiane na różne kolory; istnieje możliwość malowania skrzydeł i ościeżnic farbami kryjącymi z palety RAL lub NCS.

Oszklenie: drzwi szklone kilkunastoma rodzajami szkła do wyboru przez klienta; w przypadku linii Nova zastosowane są szyby hartowane o grubości 8 mm, co gwarantuje odpowiednią jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Wyposażenie: zamki (klucz, wkładka, blokada wc), zawiasy w kolorach: chrom, mosiądz, chrom satyna, mosiądz matowy, stare złoto, stal nierdzewna.

Akcesoria dodatkowe: próg automatyczny, tuleje wentylacyjne, kratka wentylacyjna, samozamykacz.

źródło i zdjęcie: Dewro Wróbel