Świąteczny klimat w firmie Wiśniowski

Dodano: czwartek, 11 grudnia 2014 10:41

W siedzibie firmy Wiśniowski, co roku goszczą Anioły. Dzieje się tak za sprawą VIII edycji konkursu „Pod skrzydłami Anioła”, którego wielki finał odbył się 3 grudnia.

Konkurs to dla dzieci możliwość twórczego wyrażenia emocji towarzyszących świętom Bożego Narodzenia, a zarazem sposób na kultywowanie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych. Dla nas dorosłych, to szansa aby na nowo, oczami dziecka, zobaczyć  atmosferę tych świąt.

Kategorie konkursowe, do których w tym roku zgłosiło się ponad 1200 uczestników to: „Moja kartka bożonarodzeniowa”, „Poezja własna” oraz kategoria muzyczna  „Na anielską nutę”. Dzieci biorące udział w konkursie to cały przekrój wiekowy - od przedszkolaków aż do młodzieży licealnej. Biorą w nim również udział dzieci niepełnosprawne.

Każdego roku na nowo zachwyca nas twórcze zaangażowanie dzieci i młodzieży. Jest to dla nas dorosłych jasny komunikat jak ważne są dla nich te święta i rodzina, która zasiada przy wspólnym stole. Tym, którzy dzisiaj nie mogli być z nami, chcemy pokazać choć fragment tego dziecięcego świata poprzez karki świąteczne, które wkrótce zaprezentujemy też naszym klientom, powiedziała Magdalena Woźniak z firmy WIŚNIOWSKI

Organizatorem konkursu jest Pałac Młodzieży w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży „Fabryka Marzeń”. Od kilku też lat, firma WIŚNIOWSKI jest głównym sponsorem i gospodarzem wielkiego finału konkursu.

Dzisiejszy dzień na pewno pozostanie w pamięci tegorocznych laureatów konkursu.

Zapraszamy do zapoznania się z pracami tegorocznych laureatów.

źródło i zdjęcie: Wiśniowski