PURO i Sokółka Okna i Drzwi z nagrodami!

Dodano: środa, 05 listopada 2014 15:29

Podczas 46. Międzynarodowych Targów Budownictwa w Bielsku-Białej otrzymaliśmy dwie wspaniałe nagrody: za okna PURO oraz za całokształt naszej działalności. Dziękujemy za zaufanie i docenienie naszej pracy!

Z radością informujemy, że podczas 46. Międzynarodowych Targów Budownictwa w Bielsku-Białej otrzymaliśmy Złoty Filar Budownictwa za drewniano-aluminiowe okna PURO. Łączą one w sobie trwałość aluminium z ciepłem i elegancją drewna.

Dzięki połączeniu dwóch ram – drewnianej i aluminiowej – okna spełniają oczekiwania zarówno co do wyglądu zewnętrznego, jak i wewnętrznego. PURO świetnie pasują do nowoczesnych elewacji i ambitnych, nowoczesnych projektów architektonicznych.

Złoty Filar Budownictwa to jednak nie wszystko! Podczas uroczystej kolacji poinformowano nas o zdobyciu nagrody głównej 46. Międzynarodowych Targów budownictwa w Bielsku-Białej.

Zostaliśmy docenieni za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w stolarce otworowej, wysoką jakość oferowanych wyrobów, a także za sprawną i profesjonalną obsługę klientów. Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej wręczył nam osobiście Pan Prezydent, a dodatkowym wyróżnieniem dla nas były gromkie brawa innych uczestników targów.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszej firmy!

źródło i zdjęcia: Sokółka Okna i Drzwi