Boryszew z prestiżową nagrodą Global Champion

Dodano: wtorek, 28 października 2014 00:00

Na dorocznym spotkaniu dostawców Grupy Volkswagen, największy producent samochodów na świecie nagrodził swoich kluczowych dostawców. W najbardziej prestiżowej kategorii „Global” jednym z laureatów została Grupa Boryszew. Przyznano jej tytuł „Global Champion”.

Boryszew jako pierwsza polska firma jest tak ważnym partnerem światowego giganta i jest to dla nas ogromna satysfakcja. Jest to także dowód na słuszność wybranej strategii Grupy Boryszew, która nieustanie wzmacnia pion automotive, mówi Paweł Surówka, członek zarządu Boryszewa odpowiedzialny za segment motoryzacyjny, Otrzymując nagrodę usłyszałem że to „mistrzostwo świata w branży” – wszyscy pracownicy Boryszewa są więc mistrzami – dziękuję i serdecznie gratuluję.

Obecnie Boryszew dostarcza części do takich modeli jak: Golf, Passat, Octavia, Superb, Audi A3, Audi A4, Tiguan i inne. Laureatami nagród Volkswagena zostali najbardziej innowacyjni producenci komponentów. Doceniono doświadczenie w projektowaniu nowych rozwiązań dedykowanych do poszczególnych platform produkcyjnych, a także umiejętność właściwego zarządzania całością procesu – od projektowania po wdrożenie innowacji. Uroczysta gala odbyła się w fabryce Porsche w Lipsku. Nagrody wręczył prof. Martin Winterkorn, Prezes Zarządu Volkswagen AG, i Dr. Francisco Javier Garcia Sanz, Członek Zarządu Volkswagen AG.

źródło i zdjęcie: Boryszew ERG

Firma Boryszew Erg