Krispol zaprasza na finał żużlowych mistrzostw

Dodano: czwartek, 18 września 2014 07:57

Wśród firm angażujących się w tegoroczne rozgrywki żużlowców Starego Kontynentu w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy jest Krispol, producent bram garażowych i stolarki otworowej. Firma jest oficjalnym sponsorem finałowych zawodów Speedway European Championships 2014, które odbędą się 19 września w Częstochowie.

Krispol wspierał także wcześniejsze turnieje w ramach tegorocznego cyklu SEC. Był sponsorem głównym 1. rundy zawodów, która odbyła się 6 lipca w niemieckim Güstrow i sponsorem sierpniowych wyścigów w duńskim Holsted.

Na finałowe zawody do Częstochowy Krispol zaprosił swoich partnerów handlowych, a także zwycięzców konkursu na Facebooku. Goście firmy odwiedzą parking maszyn i spotkają się z legendą polskiego żużla - Tomaszem Gollobem. Na zawody pojedzie także silna reprezentacja pracowników Krispolu.

Współpraca z organizatorami SEC od początku była udana, więc zdecydowaliśmy się na jej kontynuację, mówi Anna Michalak-Siezieniewska z Krispolu. Obecność podczas tych europejskich rozrywek dobrze wpisuje się w naszą strategię sponsoringu sportowego. Charakter mistrzostw i transmisje w Eurosporcie pozwalają nam zaistnieć medialnie na istotnych dla nas, europejskich rynkach, takich jak Niemcy, Dania czy Szwecja. To ważni odbiorcy naszych produktów, szczególnie bram garażowych.

źródło i zdjęcie: KRISPOL

Firma Krispol