Wrześniowe promocje firmy Krispol

Dodano: wtorek, 16 września 2014 07:14

Do skorzystania z wrześniowej kumulacji promocyjnych ofert zaprasza klientów Krispol, producent bram, okien i rolet. Promocje można połączyć, odnosząc korzyści jednocześnie przy zakupie napędów do bram, silników do rolet zewnętrznych oraz wszystkich okleinowanych produktów.

Wygodna obsługa garażu za pomocą pilota w ramach promocji dostępna jest w korzystnej cenie. Kupując napęd łącznie z segmentową bramą garażową, płacimy za napęd 299,00 zł netto. Oferta, ważna jest do 10 października 2014 i dotyczy wszystkich wymiarów bram.

Zabezpieczenie przed zimnem, nadmiernym słońcem czy hałasem oraz bezproblemowa obsługa to zalety automatycznych rolet zewnętrznych marki Krispol. Przy ich zakupie można skorzystać z rabatu 25% na silniki elektryczne sterowane przełącznikiem klawiszowym umieszczonym na ścianie. Oferta ważna do 30 września 2014 lub do wyczerpania zapasów.

Także do końca września trwa promocja "40 oklein w jednej cenie". W jej ramach wszystkie okleiny trafiły do najtańszej grupy cenowej. Oferta obejmuje ponad 40 wzorów, w tym wiele drewnopodobnych. Jednakowa oferta oklein dla wszystkich produktów dla domu marki Krispol (bramy garażowe, okna PVC, rolety zewnętrzne, drzwi wejściowe) umożliwia doskonałe dopasowanie poszczególnych elementów stolarki. W ofercie promocyjnej można znaleźć między innymi okleinę "Sosna antyczna". Ten unikalny wzór jest dostępny włącznie w ofercie Krispolu.

Szczegóły promocji dostępne są w punktach sprzedaży Krispol.

źródło i zdjęcie: Krispol

Firma Krispol