Platforma handlowa Inoutic Online

Dodano: piątek, 08 sierpnia 2014 08:09

Firma Inoutic uruchomiła platformę handlową Online. Narzędzie to znacznie usprawnia zarządzanie procesem produkcji okien i drzwi, a także daje możliwość składania zamówień online i śledzenia ich statusu.

Z uruchomionej w ostatnich tygodniach platformy handlowej Inoutic Online już dziś korzysta większość Klientów firmy.

Narzędzie to znacznie usprawnia zarządzanie procesem produkcji okien i drzwi. Daje możliwość składania zamówień online i śledzenia ich statusu. Ułatwia wyszukiwanie produktów i ich dokumentacji technicznej. I - co niezmiernie istotne - jest przystosowane do urządzeń mobilnych, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Serwis ten oparty jest na doświadczeniach platformy "Synergebuild", wprowadzonej jako pierwsza tego typu na rynku, wyjaśnia Krzysztof Kalita, kierownik Działu Technicznego Inoutic. Dociera do nas wiele pozytywnych sygnałów od naszych Klientów, producentów okien, którzy po przeszkoleniu już korzystają z platformy Inoutic Online. Szczególnie doceniają oni funkcjonalność oraz intuicyjną nawigację systemu.

Cieszy nas to, gdyż zależy nam na wdrażaniu innowacji nie tylko w zakresie produkcji, ale we wszystkich obszarach działania firmy. A kontakt z Klientem należy do najważniejszych z nich. Naszym celem jest oczywiście wytwarzanie najwyższej jakości profili PVC. Ale równie istotne jest wspomaganie w biznesie naszych Klientów. Ich sukces jest bowiem naszym sukcesem, dodaje Agnieszka Chocaj, Marketing Coordinator w Inoutic.

źródło i zdjęcie: Inoutic