Piana Tytan Energy 2020 z wyjątkowym pistoletem TYTAN STANDARD MAX

Dodano: piątek, 01 sierpnia 2014 07:17

Piana Tytan Energy 2020 to pierwsza dostępna na rynku piana montażowa dedykowana bezpośrednio dla budownictwa energooszczędnego. Używana w izolacji stolarki otworowej redukuje straty ciepła nawet do 60%. Teraz można ją kupić wraz z pistoletem zwiększającym wydajność piany aż o 30%.

Energooszczędna Piana Tytan Professional Energy 2020 to znakomite rozwiązanie dla inwestorów i montażystów stolarki szukających rozwiązań dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego, gdzie istotne są wysokie parametry izolacyjne produktów. Piana Energy 2020 skutecznie i trwale eliminuje mostki termiczne, idealnie nadaje się do energooszczędnego montażu okien i drzwi, uszczelniania miejsc, w których istnieje ryzyko pojawienia się mostków termicznych, do izolacji termicznej oraz uszczelniania złączy dachowych, ścianowych i stropowych.

Tytan Professional Energy 2020 to piana szybkoschnąca, która nadaje się do obróbki wstępnej już po około dwudziestu pięciu minutach od użycia. Charakteryzuje się bardzo gęstą, jednorodną strukturą, wybitną przyczepnością do PVC oraz bardzo małym przyrostem, dzięki czemu możemy precyzyjnie wypełniać szczeliny i uchronić się przed obcinaniem piany po utwardzeniu.

Piana Tytan Professional Energy 2020, której reklamy telewizyjne już w lipcu można było oglądać w trakcie transmisji z meczów Mistrzostw Świata 2014 w piłce nożnej w Brazylii, teraz dostępna jest w sprzedaży z wyjątkowym pistoletem TYTAN STANDARD MAX. Pistolet dostępny jest do wyczerpania zapasów, wyłącznie w promocji przy zakupie pian TYTAN. TYTAN STANDARD MAX zwiększa wydajność piany z jednej puszki aż do 30%. Stało się to możliwe przede wszystkim dzięki zastosowanemu w nim nowemu zaworowi, który umożliwia maksymalne otwarcie gniazda pistoletu.

źródło i zdjęcie: SELENA

Firma Selena SA