Markizy - najefektywniejszy sposób na walkę ze słońcem

Dodano: poniedziałek, 28 lipca 2014 06:00

Na stworzenie odpowiedniego klimatu biurowego wnętrza w lato można znaleźć kilka sposobów, ale najefektywniejszym z nich jest osłonięcie wnętrza przed słońcem, np. poprzez zastosowanie innowacyjnych zasłon zewnętrznych w postaci markiz.

Markizy dla szukających ochłody

Innowacyjne akcesoria zewnętrzne, takie jak markizy do okien pionowych firmy FAKRO, to optymalne rozwiązania, służące do ochrony przed ciepłem słonecznym. Ich skuteczność polega na tym, że absorbują promienie słoneczne już przed szybą, dzięki czemu chronią pomieszczenie do 8 razy skuteczniej niż rolety wewnętrzne.

Markizy to innowacyjne osłony wysokiej jakości, które skutecznie zacieniają pomieszczenie, zapewniając jednocześnie dobrą widoczność na zewnątrz. Rozpraszają ostre światło, tworząc tym samym idealne warunki do pracy. Chronią pomieszczenia przed ciepłem słonecznym, pełniąc ponadto dodatkową funkcję dekoracyjną na tle elewacji, tłumaczy Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Marketingu Firmy FAKRO, producenta okien dachowych i akcesoriów do okien.

Markizy strzegą nas również przed ciekawskim wzrokiem przechodniów, zwłaszcza gdy biuro jest usytuowane na parterze, a okna wychodzą wprost na ulicę. Zabezpieczają także przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dzięki nim komfort pracy utrzymuje się na wysokim poziomie przez cały dzień. To dobra propozycja dla każdej biznesowej placówki. Zwłaszcza, że oszczędzamy dzięki nim energię elektryczną. Markizy redukują bowiem potrzebę korzystania z klimatyzacji i koszty z nią związane.

Zimą skarżymy się na mróz, a latem na upały... i chociaż z natury lubimy narzekać, to właściwy mikroklimat w biurze sprzyja efektywnej pracy - nie można temu zaprzeczyć. Delektowanie się przyjemnym chłodem czas zacząć! Sukces biznesowy gwarantowany.

źródło i zdjęcie: FAKRO

Firma Fakro