Drzwi podnoszono-przesuwne Eden

Dodano: środa, 30 lipca 2014 08:05

Podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe Eden Effect to przykład komfortowej stolarki otworowej do wnętrz. Regulują klimat w pomieszczeniach oraz doświetlają wnętrze. Zamocowanie drzwi podnoszono-przesuwnych zmniejsza koszty ogrzewania zimą oraz częstotliwość używania klimatyzacji w okresie letnim.

Dom z tarasem, balkonem lub ogrodem, szczególnie w letnie i pogodne dni nabiera dużego znaczenia. Dlatego warto zadbać o dobrą komunikację między pomieszczeniami a środowiskiem zewnętrznym, na przykład przez montaż właściwych drzwi tarasowych. Zwiększą one nie tylko ilość światła w pomieszczeniach, ale też optycznie powiększą wnętrze. Jednocześnie drzwi przesuwne Eden optymalnie zaaranżują przestrzeń: nie zajmą wiele miejsca, ponieważ jedno skrzydło drzwi przesuwa się równolegle do drugiego. Niski próg jest wygodny i praktyczny - umożliwia przystosowanie wnętrz do potrzeb dzieci oraz osób starszych lub niepełnosprawnych.

Informacje techniczne drzwi tarasowym Eden

System MB-77HS, który został wykorzystany w drzwiach tarasowych Eden marki Effector, spełnia najostrzejsze wymagania stawiane tej grupie produktów. Specjalna budowa profili umożliwia wykonanie komfortowych, dużych drzwi, ze szkła jednokomorowego czy dwukomorowego - do wyboru. Materiały użyte w procesie produkcji cechuje wysoka jakość, podobnie jak zastosowanie takich rozwiązań technicznych, które umożliwiają osiągnięcie znacznej ochrony w zakresie ciepła i akustyki.

Aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwne to uniwersalne rozwiązanie, coraz częściej spotykane w budownictwie mieszkaniowym oraz w budynkach użyteczności publicznej, takich jak np. sanatoria, restauracje czy hotele. Maksymalny wymiar jednego skrzydła drzwi Eden marki Effector to 3,2 m (wysokość) oraz 3,3 m (szerokość). Produkty są oferowane w gamie kolorów palety RAL oraz szerokiej palecie odcieni drewnopodobnych.

źródło i zdjęcie: Effector