Trwa głosowanie internautów na "Obiekt Roku w systemach Aluprof"

Dodano: czwartek, 31 lipca 2014 06:47

Do 15 września 2014 roku internauci mogą głosować na najciekawszy obiekt, który powstał dzięki wykorzystaniu innowacyjnych systemów Aluprof w latach 2011-2013. Do wygrania są cenne nagrody rzeczowe.

Dnia 1 lipca rozpoczął się drugi etap konkursu "Obiekt Roku w systemach Aluprof", do którego zakwalifikowało się 54 okazałych brył budowli z całej Polski, a wśród nich: Hotel Arłamów w Ustrzykach Dolnych, Nowe Muzeum Śląskie, Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni czy Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki w Białymstoku.

Wszystkie zdjęcia zostały opublikowane na stronie plebiscytu pod adresem: konkurs.aluprof.eu. Dzięki głosowaniu internautów wyłoniony zostanie jeden obiekt, które przykuł największą uwagę opinii publicznej. Jego twórca otrzyma specjalne "Wyróżnienie Internautów", będące swoistym wirtualnym aplauzem polskiej społeczności dla tego architektonicznego dzieła sztuki.

Elektroniczne głosowanie potrwa do 15 września br. Każdy, komu uda się nominować obiekt, który zajmie I miejsce, otrzyma od firmy Aluprof cenną nagrodę rzeczową. Do wygranej wystarczy kliknięcie myszy. Z tego samego adresu IP można oddać maksymalnie jeden głos dziennie.

Całościowe ogłoszenie wyników, zarówno z konkursu dla architektów, jak i plebiscytu dla internautów, odbędzie się podczas Uroczystej Gali we wrześniu 2014 roku. Zwycięskie obiekty budowlane zostaną zaprezentowane w mediach branżowych oraz publicznych.

Zapraszamy wszystkich internautów do głosowania w "Plebiscycie na najciekawszy Obiekt Roku 2011-2013". Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem: konkurs.aluprof.eu

źródło i zdjęcie: ALUPROF

Firma Aluprof SA