Nowa kampania reklamowa FAKRO

Dodano: środa, 04 czerwca 2014 07:01

Firma FAKRO rozpoczęła ogólnopolską kampanię reklamową, promującą nową generację markiz do okien dachowych i pionowych. Kampania będzie obejmowała: telewizję, internet oraz prasę drukowaną.

Kampania reklamowa promująca nowatorskie markizy i markizolety FAKRO do okien pionowych i dachowych, rozpoczęła się 25 maja br. Działania pokazują najważniejsze cechy produktu: 8 razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń w porównaniu do osłon wewnętrznych oraz wysoki komfort użytkowania.

Spot reklamowy będzie można zobaczyć przez sezon letni w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych m.in.: TVP1, TVP2, TVN, TVN24, TV Biznes czy TV4. Reklamy promujące markizy pojawią się również w poczytnych tygodnikach opinii jak np. "Wprost", wielonakładowych wydawnictwach: "Claudia", "Przyjaciółka", "Twoje Piękne Mieszkanie" oraz "Kobieta i Życie". Całostronicowe reklamy zostaną opublikowane także w tytułach związanych z branżą budowlaną, m. in.: "Budujemy Dom", "Ładny Dom" oraz w prasie o tematyce urządzania wnętrz: "Cztery Kąty", "Wnętrze i Ogród", "Dobrze Mieszkaj", "Elle Decoration", "M jak Mieszkanie", "Moje Mieszkanie" czy "Weranda".

Wsparciem dla głównych działań reklamowych jest edukacyjna kampania public relations, która rozpoczęła się w kwietniu bieżącego roku. Działania obejmą zarówno precyzyjnie wybrane tytuły prasy tradycyjnej, jak i portale internetowe.

Medialnej promocji markiz do okien pionowych towarzyszą szkolenia dla montażystów oraz sprzedawców okien pionowych i dodatków do okien.

źródło i zdjęcie: FAKRO

Firma Fakro