Promocja WIŚNIOWSKI CASHBACK - zmień oblicze swojej posesji

Dodano: poniedziałek, 05 maja 2014 08:05

Do 15 lipca 2014 r. trwa promocja firmy WIŚNIOWSKi - CASHBACK. Najnowsza promocja marki WIŚNIOWSKI to doskonała okazja do nabycia wysokiej jakości rozwiązań. Dzięki udziałowi w akcji WIŚNIOWSKI CASHBACK, za zakup każdego z produktów promocyjnych do naszej kieszeni wróci 150 zł.

Aby skorzystać z promocji WIŚNIOWSKI CASHBACK, wystarczy wybrać jeden lub kilka wyrobów objętych akcją i zgłosić ich kupno poprzez formularz internetowy lub drogą pocztową. Pieniądze z premii zostaną przelane bezpośrednio na nasze konto.

W ramach promocji można nabyć:

1) W ramach promocji można nabyć bramę segmentową UniPro, łączącą w sobie funkcjonalność i estetykę. Nowoczesne rozwiązanie zapewnia bardzo dobre właściwości termiczne (Uk = 1,07 W/m2K) i wygląd dopasowany do architektury budynku.

2) Dla osób, które poszukują charakteryzujących się modnym stylem i świetnymi parametrami technicznymi drzwi, idealnym wyborem będą drzwi zewnętrze aluminiowe Creo. Szeroka gama kolorów skrzydła i ościeżnicy, aplikacji i tłoczeń pozwala na skomponowanie produktu zgodnego z naszymi oczekiwaniami estetycznymi.

3) Bezpieczną kontrolę dostępu do posesji uzyskamy natomiast, jeśli zdecydujemy się na bramę przesuwną lub dwuskrzydłową. Dostępne są one w bogatej gamie wzorów obejmujących zarówno nowoczesną, jak i klasyczną stylistykę.

Promocja WIŚNIOWSKI CASHBACK potrwa do 15 lipca bieżącego roku. Formularz rejestracyjny oraz regulamin akcji można znaleźć na stronie internetowej: www.wisniowski.pl/cashback

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI