Lock Trap System otrzymuje certyfikat od PSLSK

Dodano: poniedziałek, 14 kwietnia 2014 10:47

Jako producent zabezpieczeń antywłamaniowych Dierre jest zobligowane do szukania sposobów, które sprostają wymaganiom klientów i przeciwstawią się najnowocześniejszym sposobom łamania zabezpieczeń przez przestępców.

Narzędzia służące do forsowania zamków są coraz bardziej wyrafinowane. Włamywacze z zaskakującą prędkością  podążają za zmianami udoskonalając swoje sposoby i techniki. Dierre jednak po raz kolejny wygrywa wyścig, czego wynikiem jest oparty na badaniach w najlepszych Instytutach europejskich Lock Trap System. System zabezpiecza przed manipulacją najbardziej wyrafinowanymi narzędziami dostępnymi obecnie na rynku przestępczym.

Zamek z najnowszą technologią Lock Trap System jest możliwy do zastosowania w każdych drzwiach Dierre z zamkiem dwupiórowym. Prosta i krótka instalacja daje komfort użytkowania drzwi bez potrzeby długotrwałych przeróbek. Lock Trap System to patent, który unieruchamia zamek przy jakiejkolwiek próbie manipulacji najnowocześniejszymi narzędziami służącymi do włamań, blokując w ten sposób zapadki.

Fenomenem tego rozwiązania jest możliwość przywrócenia pierwotnego stanu zamka przy użyciu oryginalnego klucza. Natomiast patent wkładki MIA pozwala na bezproblemową i natychmiastową zmianę wkładki w razie zgubienia lub kradzieży, Lock Trap System został przetestowany przez najbardziej prestiżowe Instytuty w Europie. Oceniony rygorystycznie podczas testów na zabezpieczenie antywłamaniowe, kwalifikujące do znaku A2P*** przyznawanego przez CNPP, największy francuski instytut zajmujący się zabezpieczeniami i kontrolą ryzyka.

Stawia to firmę Dierre w gronie najlepszych producentów zabezpieczeń antywłamaniowych na świecie. Najnowocześniejszy system blokady, utrzymujący najwyższe standardy użytkowe łączące najlepsze zabezpieczenia antywłamaniowe, jest tym jednym krokiem w przód przed wyrafinowaną technologią włamywaczy. Prostota, funkcjonalność i dostępność pozwala mieć poczucie bezpieczeństwa najwyższej jakości.

źródlo i zdjęcie: DIERRE

Firma Dierre