DRUTEX wizytówką doskonałej współpracy polsko-niemieckiej

Dodano: wtorek, 08 kwietnia 2014 08:08

Podczas tegorocznej konferencji prasowej dotyczącej stanu polsko-niemieckich stosunków gospodarczych, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji przy współpracy z Ambasadą Rzeczpospolitej Polskiej w Berlinie, przedstawił DRUTEX jako firmę, która notuje istotne sukcesy eksportowe na rynku niemieckim i jest przykładem przedsiębiorstwa, którego dynamiczny rozwój w Niemczech jest potwierdzeniem świetnej współpracy polsko-niemieckiej.

DRUTEX, jako największy producent okien i drzwi w Europie, został wybrany przez organizatorów konferencji jako przykład firmy potrafiącej budować i wzmacniać udane relacje handlowe między Polską a Niemcami. Na konferencji prasowej zaprezentowano przyczyny sukcesu i ekspansji DRUTEX-u na rynku niemieckim. Firma już od ponad 16 lat istnieje na niemieckim rynku, a dzięki swoim wysokiej jakości produktom, wciąż dynamicznie rozwija swoją rozbudowaną sieć dystrybucji.

O skuteczności działań w Niemczech decyduje poza wysoką jakością produktów również znajomość rynku, preferencji klientów i umiejętność odpowiadania na ich indywidualne potrzeby i preferencje. Oferując klientom najkrótsze na rynku terminy realizacji zamówień, czyli 7 dni w całej Europie, posiadamy istotną przewagę nad konkurencją, wyjaśnia prezes DRUTEX-u, Leszek Gierszewski.

Sieć sprzedaży DRUTEX-u na rynku niemieckim tworzy już 1000 partnerów handlowych.

W minionym roku DRUTEX osiągnął obroty na poziomie ponad 143 mln zł w samych Niemczech, co sprawia, że 70 % całkowitego eksportu jest generowane właśnie przez rynek niemiecki, potwierdza Rafał Gierszewski - dyrektor ds. handlowych DRUTEX S.A..

Zaledwie kilka dni przed doroczną konferencją polskiej ambasady, DRUTEX ogłosił zaangażowanie gwiazd światowej piłki nożnej Andrea Pirlo i Phillipa Lahma w promocję marki w Europie. W tym roku firma będzie wspierała sprzedaż rozległymi działaniami marketingowymi i reklamowymi. DRUTEX będzie reklamował się ze światowymi gwiazdami piłki nożnej zarówno w mediach drukowanych, internetowych jak i telewizji, tak aby zwiększyć świadomość marki wśród klientów indywidualnych.

źródło i zdjęcie: DRUTEX

Firma Drutex