"Drzwi do kariery" - konkurs Invado

Dodano: środa, 02 kwietnia 2014 07:54

Firma Invado organizuje konkurs pod hasłem "Drzwi do kariery". Konkurs skierowany jest do studentów, którzy interesują się projektowaniem i chcieliby zrealizować pierwszy profesjonalny projekt, a przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody.

Zadanie w konkursie "Drzwi do kariery" polega na zaprojektowaniu drzwi wewnętrznych. Z jednej strony projekt musi być jak najbardziej oryginalny i pomysłowy, a z drugiej uwzględniać potrzeby użytkowników i parametry techniczne określone przez producenta. Liczymy na nieszablonowe podejście studentów do tematu, mamy nadzieję na wiele oryginalnych koncepcji, mówi A. Hucz, Manager ds. marketingu w firmie Invado. Jednocześnie chcemy pokazać uczestnikom, że możliwości techniczne związane z produkcją, a później konieczność dotarcia do szerokiej grupy odbiorców, wywierają realny wpływ na rodzaj i formę produktu, jakim są drzwi wewnętrzne. Myślę, że dla studentów będzie to ciekawa szansa na zmierzenie się rynkową rzeczywistością, dodaje.

Autorom najlepszych projektów przyznane zostaną nagrody rzeczowe tablet ASUS Transformer i Monitor  Liyama 27” ProLite za zajęcie pierwszego miejsca, cyfrowe pióro Inkling do szkicowania oraz tablet piórkowy INTUOS S firmy WACOM za drugie miejsce, zestaw bezprzewodowy Logitech (klawiatura + mysz) oraz dysk zewnętrzny WD 500 GB USB 3.0 za miejsce trzecie. Wybrany przez Invado projekt zostanie także wprowadzony do sprzedaży w 2015 r. Jego autor otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3 tys. zł.

Konkurs "Drzwi do kariery" trwa od 1.04.2014 r. do 31.05.2014 r. Wyniki zostaną ogłoszone 20.06.2014 r. Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.invado.pl.

źródło i zdjęcie: INVADO

Firma INVADO