Kalendarz Miss Speedway 2014 z Nice

Dodano: wtorek, 31 grudnia 2013 08:15

Firma Nice Polska została partnerem piątego wydania kalendarza Miss Speedway. W nowej edycji udział wzięły najpopularniejsze dziewczyny podprowadzające znane z polskich stadionów żużlowych. Na kartach kalendarza można oglądać m.in. Justynę Pawlicką - podprowadzającą Unii Leszno, która wzięła ostatnio udział w sesji fotograficznej dla CKM-u czy Marcelinę Rutkowską.

Kalendarz Miss Speedway wykonany został w formacie B3 (50 cm x 35 cm) na wysokiej jakości papierze, uszlachetniony mgiełką lakieru dyspersyjnego z czarną spiralą i zawieszką. Jest to 6 stron 2-stronnego nadruku wraz z okładką oraz zakładkami informacyjnymi o partnerach zaangażowanych w projekt. W kalendarzu zamieszczono kalendarium w trzech językach: polskim, angielskim oraz niemieckim. Zaznaczono w nim także wszystkie ważne dni w roku, święta i uroczystości.

Podprowadzające (tzw. umbrella girls) to nieodłączny element każdego widowiska żużlowego. Rozmowy z modelkami nie trwały długo. Zaproszenie przyjęły m.in. podprowadzające z Torunia, Bydgoszczy, Leszna oraz SEC girls znane z cyklu Speedway European Championsips, którego sponsorem w 2013 roku także był Nice Polska.

Magię żużla firma Nice Polska poczuła już w 2006 roku. Pasja i niesamowite emocje związane z tym sportem spowodowały, że od 7 lat Nice angażuje się w promowanie tej dyscypliny. W latach 2009-2011 Nice był głównym sponsorem reprezentacji Polski na żużlu, z którą zdobył trzykrotnie Drużynowe Mistrzostwo Świata. Więcej informacji o kalendarzu można znaleźć na stronie internetowej www.miss-speedway.pl.

Produkty Nice można nabywać za pośrednictwem sieci blisko 1500 Partnerów Handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Lista Partnerów Handlowych Nice dostępna jest na stronie internetowej www.nice.pl.

źródło i zdjęcie: NICE

Firma Nice Polska