Vetrex w czołówce producentów stolarki na francuskich targach Batimat 2013

Dodano: środa, 06 listopada 2013 13:08

Targi budowlane Batimat 2013 są  największą tego typu imprezą we Francji. Trwająca prawie tydzień impreza ma międzynarodowy zasięg i gromadzi wystawców kierujących swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów.

Udział w targach pozwala uczestnikom upowszechnić swoją ofertę na rynku budowlanym i jest trampoliną umożliwiającą wybicie się z innowacyjnymi produktami. Aż 96% wystawców deklaruje, że bierze udział w targach właśnie z tych powodów. Poza prezentacją nowinek rynkowych, targi są też przeglądem aktualnych trendów w budownictwie i architekturze.

We francuskich targach uczestniczymy już po raz trzeci, zdradza Paweł Jodinis, Dyrektor ds. Eksportu w firmie Vetrex, rynek francuski jest bardzo wymagający. Francuscy klienci oczekują profesjonalizmu i produktów o doskonałych parametrach, opracowanych starannie pod kątem technicznym i z wielką dbałością o oryginalny design. Na naszym stoisku, o powierzchni 70 m2, podobnie jak miesiąc temu w Mediolanie, odwiedzający mogą z bliska i w praktyce zapoznać się z całą paletą rozwiązań Vetrex.

W tegorocznej edycji targów szczególne dużo uwagi poświęca się rozwiązaniom budownictwa energooszczędnego. Kwestie związane z bilansem energetycznym budynków poruszone są podczas licznych dyskusji panelowych, warsztatów i prezentacji wystawców. Tematyka budownictwa zrównoważonego cieszyła się zainteresowaniem już podczas poprzedniej edycji. Okazało się ono tak duże, że w tym roku zagadnienia budownictwa niskokosztowego i energooszczędnego stały się głównym wątkiem imprezy.

Rozwiązania energooszczędne to nasza flagowa oferta, dlatego nie mogliśmy też wymarzyć sobie lepszego tematu przewodniego tegorocznych targów, kontynuuje Paweł Jodinis, oprócz systemu V90+, prezentujemy na targach akcesoria poprawiające izolacyjność termiczną stolarki i innowacyjne metody ciepłego montażu stosowane przez ekipy naszych Partnerów Handlowych, a także szereg rozwiązań opracowanych z myślą o wybrednych klientach, poszukujących akcesoriów zwiększających bezpieczeństwo i wygodę korzystania ze stolarki, takich jak np. kontaktrony wykorzystywane w systemach do domów inteligentnych.

Tegoroczna edycja imprezy odbywa się w nowej lokalizacji - Paris Nord Villepinte Exhibition Centre. Na olbrzymiej powierzchni swoją ofertę prezentuje aż 3 500 wystawców. Organizatorzy szacują, że imprezę odwiedzi 400 000 gości.

źródło i zdjęcie: Vetrex

Firma Vetrex