Stolpaw sponsorem Czarnych Radom

Dodano: wtorek, 16 kwietnia 2013 00:00

Sponsoring gier zespołowych, w tym turniejów siatkarskich, jest ważną częścią strategii sponsorskiej STOLPAW. Jako polska firma, pragniemy towarzyszyć siatkarzom Czarnych Radom w wydarzeniach sportowych rangi krajowej.

Nieustannie poszukujemy nowych, atrakcyjnych form komunikacji z rynkiem, za których pośrednictwem trafiamy do coraz szerszego grona naszych klientów. Stawiamy na siatkówkę, ponieważ cieszy się ona niesłabnącym zainteresowaniem, a rozgrywki z udziałem najlepszych zespołów z całego kraju zawsze dostarczają niezapomnianych wrażeń.

Siatkówka w ostatnim okresie stała się w Polsce jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportu. Sukcesy polskich siatkarzy spowodowały, że zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z drużyną z Radomia. Ideą naszego działania jest wspieranie utalentowanych sportowców i dalsze promowanie siatkówki w Polsce.

Wierzymy, że nasza pomoc pozwoli rozwinąć skrzydła najlepszym. Jesteśmy przekonani, że zespół ma szansę na osiągnięcie sukcesu i w przyszłości walczyć będą o najwyższe cele.

Zakład stolarski STOLPAW, specjalizuje się w produkcji drzwi drewnianych, szczyci się 35-letnim doświadczeniem. O jego ciągły rozwój i doskonalenie technologii produkcji dba już trzecie pokolenie właścicieli. Firma należy do największych i najszybciej rozwijających się zakładów branży stolarskiej.

źródło i zdjęcie: STOLPAW-Bis