Bezpieczny, komfortowy, elegancki system sterowania radiowego BiSecur

Dodano: wtorek, 05 listopada 2013 10:25

Nikt nie lubi wysiadać z samochodu w środku nocy lub gdy pada deszcz, aby otworzyć bramę garażową. Korzystając z napędu do bramy można, nie wysiadając z samochodu, szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzyć swoją bramę garażową za pomocą pilota.

Firma Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic oraz napęd do garaży bez przyłącza energetycznego - ProMatic Akku. Już nigdy więcej nie musicie się Państwo fatygować, żeby na własne oczy sprawdzić, czy brama na pewno jest zamknięta.

Innowacyjny system sterowania radiowego Hörmann BiSecur z funkcją odczytu położenia bramy oferuje wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo zdalnego sterowania oraz nadajniki w ekskluzywnej stylistyce z błyszczącą powierzchnią. Dwukierunkowy, wyjątkowo bezpiecznie kodowany system sterowania radiowego BiSecur wykorzystuje nowatorską technologię przyszłości do komfortowej i bezpiecznej obsługi bram garażowych, bram wjazdowych, oświetlenia i wielu innych produktów.

Wszystkie funkcje są obsługiwane za pomocą jednego eleganckiego nadajnika. Szczególny komfort zapewnia funkcja odczytu położenia bramy: wystarczy naciśnięcie przycisku, by upewnić się, czy brama do garażu jest zamknięta. Wystarczy naciśnięcie przycisku, by po kolorze diody LED na nadajniku HS 5 BS rozpoznać położenie bramy. Ponowne naciśnięcie przycisku* umożliwia zamknięcie bramy.

Napędy Hörmann do bram garażowych to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania - zobacz prospekt.

źródło i zdjęcie: Hörmann

Firma Hörmann