Promocja na okucia firmy VETREX

Dodano: piątek, 04 października 2013 07:43

Do końca 2013 roku można skorzystać z atrakcyjnej promocji na okucia w oknach Patio Light firmy VETREX i zakupić je z rabatem do 60%!

System Patio Light sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważny jest każdy centymetr kwadratowy przestrzeni. Takimi miejscami z pewnością są kuchnia i biuro.

W nowoczesnych kuchniach, zaprojektowanych tak, by maksymalnie efektywnie wykorzystać dostępną powierzchnię, parapet okienny często jest integralną częścią blatu kuchennego, na którym przechowywanych jest mnóstwo rzeczy. Utrudnia to otwarcie okna, ponieważ należy wcześniej uprzątnąć wszystkie przedmioty, które znajdują się w promieniu skrzydła. W przypadku okna wykonanego w systemie Vetrex Patio Light, otwarcie okna nie wymaga przemeblowania. Ponadto takie okno można umieścić za zlewozmywakiem bez obawy, że jego skrzydło wejdzie w kolizję z baterią.

Vetrex Patio Light okazuje się również doskonałym rozwiązaniem w biurze. Ponieważ wynajem powierzchni biurowych jest kosztowny, wiele firm stara się każdy jej centymetr wykorzystać maksymalnie efektywnie. W przypadku biura, otwarcie okien utrudniać mogą monitory komputerowe ustawione na biurkach. Zastosowanie okien przesuwnych eliminuje ten problem, ponieważ po otwarciu nie zajmują cennej przestrzeni.

Okna wykonane w systemie Vetrex Patio Light zapewniają znacznie większe możliwości reorganizacji przestrzeni niż tradycyjne okna. Swobodę aranżacji zwiększa też dowolność zestawiania w ramach jednego przeszklenia skrzydeł przesuwnych z innymi systemami otwierania, takimi jak witryny ze szkleniem stałym i skrzydła uchylno-rozwierne. Taka dowolność pozwala w pełni dostosować okno do indywidualnych preferencji i funkcji pomieszczenia, wyjaśnia Krzysztof Smolnik, Dyrektor ds. Technicznych i Rozwoju firmy Vetrex..

Do końca 2013 roku można skorzystać z atrakcyjnej promocji na okucia w oknach Patio Light i zakupić je z rabatem do 60%.

źródło i zdjęcie: VETREX

Firma Vetrex