Soudal po raz kolejny w "Bitwie o dom"

Dodano: piątek, 27 września 2013 10:54

Firma Soudal wraca do wnętrzarskiej gry jako sponsor II edycji programu "Bitwa o dom"! Od 4 września, w każdą środę o godzinie 21:30, możemy śledzić zmagania bohaterów show w walce o nowe mieszkanie. Bohaterzy "Bitwy o dom" przekonają się między innymi, że pianka z aplikatorem Genius Gun sprawdzi się w wygłuszaniu, uszczelnianiu i montażu stolarki drzwiowej lub elementów instalacji wodnej.

Szykuje się sezon na wnętrza! Lubimy proste i praktyczne rozwiązania. To dlatego postanowiliśmy ułatwić uczestnikom show urządzenie ich nowego domu. Zapewniamy dostęp do pełnego asortymentu produktów na każdym etapie starań o wymarzone cztery kąty. Bohaterzy "Bitwy o dom" przekonają się między innymi, że pianka z aplikatorem Genius Gun sprawdzi się w wygłuszaniu, uszczelnianiu i montażu stolarki drzwiowej lub elementów instalacji wodnej. Także uniwersalna linia klejów - uszczelniaczy hybrydowych Fix All będzie pomocna przy mocowaniu elementów wykończenia wnętrz. Te i wiele innych sprytnych rozwiązań będziecie mogli poznać w nowych odcinkach programu.

Druga edycja show to również spora dawka inspiracji! Wspólnie prześledzimy trendy  w budownictwie, architekturze i designie. Gotowi na wnętrzarskie widowisko? "Bitwa o dom" to nieocenione źródło wiedzy i rozrywki. Posłużcie się radami profesjonalistów i odmieńcie swoje mieszkania… nie do poznania!

źródło i zdjęcia: Soudal

Firma Soudal