"Konfrontacje bramowe" - promocja firmy Wiśniowski

Dodano: wtorek, 10 września 2013 07:22

2 września 2013 r. rozpoczęła się promocja firmy Wiśniowski, która jest doskonałą okazją do porównania różnych rodzajów bram i nabycia ich w atrakcyjnych cenach! Akcja promocyjna obejmuje automatyczne bramy garażowe w 4 kolorach i wymiarach oraz automatyczne bramy ogrodzeniowe w 4 wzorach i wymiarach.

Początek jesieni to dobry czas na zabezpieczenie posesji i montaż bramy, zarówno garażowej, jak i ogrodzeniowej. "Konfrontacje bramowe" skierowane są do wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości bram wyposażonych w automatyczny napęd, ale zastanawiają się, jaki rodzaj produktu będzie dla ich domu najlepszy, mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy Wiśniowski.

Wybór bramy zależy od jej przeznaczenia, warunków zabudowy oraz gustów i możliwości finansowych odbiorcy. Dostępna w promocji marki Wiśniowski brama uchylna o specjalnym wzorze poszycia, to ekonomiczna alternatywa dla bramy segmentowej. Znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby wykorzystywania konstrukcji o wysokich parametrach termicznych i gdzie warunki zabudowy wykluczają zastosowanie innych rozwiązań. Na wysokiej jakości bramę segmentową możemy się zaś zdecydować, gdy potrzebujemy doskonałej izolacji cieplnej i wolnej przestrzeni przed garażem.

W ramach promocji otrzymujemy również do wyboru dwa warianty komfortowej kontroli dostępu do posesji w postaci automatycznej bramy przesuwnej i automatycznej bramy dwuskrzydłowej. Jeśli nie dysponujemy odpowiednią ilością wolnej przestrzeni, by zapewnić swobodny ruch skrzydeł bramy, lepszym rozwiązaniem będzie wybór konstrukcji przesuwnej. W przypadku korzystnych warunków zabudowy, możemy zaś wybrać wysoką funkcjonalność w przystępnej cenie, czyli bramę dwuskrzydłową. Dzięki promocji "Konfrontacje bramowe" firmy Wiśniowski, dobierzemy rozwiązanie najbardziej odpowiadające naszym potrzebom.

Promocja "Konfrontacje bramowe" potrwa do końca listopada. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie internetowej: http://www.wisniowski.pl/

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI