WIŚNIOWSKI w wiosennej kampanii telewizyjnej

Dodano: poniedziałek, 13 maja 2013 07:46

Ruszył kolejny etap telewizyjnej kampanii reklamowej marki WIŚNIOWSKI. Producent prezentuje swoje bramy i ogrodzenia w spotach sponsorskich w TVP1, TVP2, TVN, TVN TURBO, TVN 24, Discovery (Channel, Science, World, Historia) oraz w Polsacie.

Wiosenna kampania telewizyjna to kolejna odsłona ogólnopolskich działań reklamowych, mających na celu wzmocnienie świadomości marki WIŚNIOWSKI jako producenta wysokiej klasy bram garażowych i systemów ogrodzeniowych. Do końca maja w poszczególnych stacjach TV emitowane będą spoty promujące bramy garażowe i ogrodzenia WIŚNIOWSKI, a ich wspólnym mianownikiem jest claim "Ukoronowanie Twojej Inwestycji".

Postanowiliśmy przypomnieć na ekranach telewizorów najważniejsze cechy naszych produktów czyli funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygodę w użyciu. Spoty w prosty i przejrzysty sposób, w kilku sekundach, pokazują pilota, ogrodzenie, bramę posesyjną i garażową, które dają poczucie komfortu użytkownikom, mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy Wiśniowski.

Spoty można zobaczyć również na stronie: https://www.youtube.com/user/FirmaWISNIOWSKI

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI