Wiosenne zmiany w ofercie CAL-a

Dodano: wtorek, 16 kwietnia 2013 07:47

Zakład Stolarki Budowlanej CAL przeprowadza wiosenne zmiany w ofercie drzwi wewnętrznych. Na szczególną uwagę zasługują tegoroczne nowości oraz poszerzenie standardowego wyposażenia drzwi z wszystkich kolekcji.

W tym roku asortyment skrzydeł wewnętrznych firmy CAL został wzbogacony o dwa rozwiązania: drzwi o dużych rozmiarach oraz drzwi bezprzylgowe. Dodatkową nowością jest także włączenie zamków magnetycznych do standardowego wyposażenia wszystkich skrzydeł.

Nowa wysokość drzwi wewnętrznych CAL-a pozwala na dopasowanie skrzydeł do nietypowych otworów. W ostatnim czasie producent włączył do oferty drzwi o wysokości do 2200 mm. Sprawdzą się na przykład w kamienicach. Powiększone rozmiary skrzydeł dostępne są w wybranych kolekcjach: Klasycznej, Tradycyjnej i Nowoczesnej. Nie obejmują drzwi z Kolekcji Stylowej. Do końca kwietnia powiększone drzwi będą dostępne w cenie skrzydeł o standardowych wymiarach.

Do oferty Zakładu Stolarki Budowlanej CAL dołączyły w tym roku także bezprzylgowe drzwi wewnętrzne. Dzięki specjalnemu projektowi ich zawiasy są niewidoczne, co sprawia, że ościeżnica tworzy ze skrzydłem jedną płaszczyznę. Drzwi bezprzylgowe doskonale sprawdzają się w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach. Ich wygląd współgra z minimalistycznymi formami mebli i dekoracji. Dodatkowo skrzydła z ukrytymi zawiasami mogą optycznie powiększać wnętrze, przez co poleca się je do niedużych pomieszczeń. Drzwi bezprzylgowe w powitalnej ofercie są objęte promocją cenową, w ramach której można zakupić je za dopłatą 240 zł netto do ceny ościeżnicy regulowanej lub 360 zł netto dla drzwi o wysokości powyżej 2060 mm.

W nowej ofercie CAL-a do standardowego wyposażenia drzwi wewnętrznych wszystkich kolekcji trafił zamek magnetyczny, którego mechanizm pozostaje subtelnie ukryty w skrzydle. Dzięki zamkom magnetycznym będziemy mogli zapomnieć o niedomykających się drzwiach między pomieszczeniami - magnesy domkną je za nas. Dodatkową zaletą tego typu zamków jest ich cicha praca. Zamki magnetyczne oferowane są w wyposażeniu drzwi bezprzyglowych, dla skrzydeł przylgowych dostępne są po wyczerpaniu stanów magazynowych zamków tradycyjnych.

źródło i zdjęcie: CAL