Yawal sponsorem IV Kongresu Stolarki Polskiej

Dodano: czwartek, 28 marca 2013 07:37

Firma Yawal S.A. została jednym ze sponsorów tegorocznego Kongresu Stolarki Polskiej - prestiżowego wydarzenia dedykowanego branży stolarki budowlanej.

Organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi, Kongres Stolarki Polskiej skierowany jest do przedstawicieli branży stolarki budowlanej, jednej z najbardziej konkurencyjnych gałęzi polskiej gospodarki. Poza producentami okien i drzwi, wydarzenie skupia również wiele osobistości ze świata nauki, biznesu i polityki. Do współpracy przy organizacji Kongresu chętnie włączają się także czołowe firmy z branży.

Kongres Stolarki Polskiej to przede wszystkim doskonała okazja do wymiany doświadczeń i omówienia najbardziej aktualnych tematów związanych ze stolarką budowlaną, mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marketingu Yawal S.A. Atutem Kongresu jest wysoki poziom merytoryczny prezentowanych treści i interesująca tematyka, przyciągająca liczne grono uczestników. Nasza firma towarzyszyła wydarzeniu również w poprzednich jego edycjach, dodaje Agnieszka Jeznach.

IV Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się w dniach 16-17 maja w Hotelu Magellan*** Spa & Business. Głównym tematem wydarzenia będzie eksport i związane z nim zagadnienia, takie jak konkurencyjność na rynku oraz innowacyjność w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

źródło i zdjęcie: YAWAL S.A.

Firma YAWAL SA