Roto "Budowlaną Firmą Roku" 2012

Dodano: poniedziałek, 25 marca 2013 10:49

W połowie marca 2013 r. odbyła się w Warszawie jubileuszowa gala niezależnego specjalistycznego pisma branżowego "Builder", podczas której Redakcja oraz Rada Programowa już po raz dziesiąty wręczyła wybranym firmom nagrody za dynamiczny rozwój.

To powszechnie znane wyróżnienie Kapituła przyznała laureatom z branży budowlanej, doceniając zarówno sukcesy rynkowe ich menedżerów, jak i osiągniętą przez ich pracowników pozycję firmy na rynku. Tytułem Budowlanej Firmy Roku w kategorii Producent Materiałów Budowlanych została uhonorowana firma Roto Frank Okna Dachowe.

Redaktor Naczelna magazynu, Danuta Burzyńska, w następujący sposób uzasadniła tę decyzję: Znamy Państwa firmę, jej działalność i owoce tej działalności. W Państwa przypadku kapituła brała pod uwagę całokształt tej działalności na polskim rynku, fachowe doradztwo techniczne, programy szkoleniowe, nowoczesny zakład produkcyjny i umożliwienie zatrudnienia w regionie. Cała załoga Roto przyjęła tę nagrodę jako widoczne docenienie wkładu pracy w dobre funkcjonowanie firmy, której produkty znacząco wyróżniają się na rynku niezawodną jakością oraz energooszczędnością. W przyszłości liczy również na kolejne laury - otrzymana nagroda jest jednocześnie nominacją do statuetki "Polskiego Herkulesa" w roku następnym.

źródło: ROTO
zdjęcie: fot. Ryszard Baranowski dla "Buildera" (ze strony www.roto.pl)