Konkurs Wiśniowski Home Design

Dodano: wtorek, 12 lutego 2013 08:27

Konkurs, organizowany przez firmę Wiśniowski, skierowany jest do wszystkich zainteresowanych designem, projektowaniem wnętrz lub architekturą. Firma Wiśniowski zaprasza do udziału zarówno studentów, jak i profesjonalistów. Twórcy zwycięskiego projektu zostanie przyznana pokaźna gratyfikacja finansowa.

Konkurs Wiśniowski Home Design rozpoczął się 11 lutego 2013 r., a zgłoszenia można wysyłać przez cały okres jego trwania, tj. do 12 marca 2013 r., do północy. Aby wziąć w nim udział wystarczy zaprojektować dom z wykorzystaniem stolarki okiennej, bram garażowych i wjazdowych, drzwi zewnętrznych i ogrodzenia, z bogatej oferty firmy Wiśniowski. Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.homedesign.wisniowski.pl i dołączyć do niego gotowy projekt.

Od wielu lat firma Wiśniowski wytrwale dąży do osiągnięcia pozycji światowego lidera branży bram i ogrodzeń. Produkty marki Wiśniowski są świadectwem na to jak wielką wagę przywiązujemy do estetyki, designu i funkcjonalności i właśnie tego będę oczekiwał po nadesłanych projektach, mówi Jarosław Ptak, architekt, Menedżer kreatywny wizerunku Marki w firmie Wiśniowski i członek Kapituły Konkursowej.

Nagrodą dla zwycięzcy, który zostanie wyłoniony 18 marca 2013 r., jest kwota pieniężna w wysokości 1500 euro. Jego nazwisko pojawi się na stronie firmy oraz w informacjach prasowych w prasie branżowej. Zwycięski projekt zostanie wykorzystany przez firmę Wiśniowski do budowy domu, który stanie na planie zdjęciowym podczas nagrania spotu reklamowego.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu Wiśniowski Home Design na stronie internetowej www.homedesign.wisniowski.pl.

źródło i zdjęcie: Wiśniowski