Rusza E-AKADEMIA - nowa platforma E-LEARNINGOWA akademii REHAU

Dodano: wtorek, 29 stycznia 2013 07:47

Działająca od wielu lat Akademia REHAU od dziś staje się również e-Akademią – wygodnym narzędziem do podnoszenia kwalifikacji. Dzięki multimedialnym i interaktywnym rozwiązaniom możesz poszerzać swoją wiedzę z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Tak, znam szkolenia Akademii REHAU. Ale nie mogę na nie wysyłać pracowników, mów pan Marcin, właściciel firmy produkującej okna. Musiałbym na cały dzień zamknąć punkt sprzedaży, a teraz, kiedy o klienta jest ciężej, nie mogę sobie na to pozwolić. Tak jak pan Marcin myśli zapewne wielu właścicieli firm produkujących stolarkę.

Doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne są szkolenia i jak bardzo podnoszą one umiejętności pracowników, ale z różnych powodów nie mogą korzystać z warsztatów Akademii REHAU. Dla niektórych za daleko, dla innych za długo, jeszcze inni musieliby zamknąć swój punkt sprzedaży, bo pracuje w nim tylko jedna osoba.

W 2013 roku Akademia REHAU rozwiąże te wszystkie problemy. Rusza E-AKADEMIA - nowa platforma E-LEARNINGOWA akademii REHAU. Nie musisz już nigdzie jeździć, dopasowywać swojego kalendarza do terminów szkoleń Akademii, ani zamykać biura...

W dowolnym momencie i z dowolnego miejsca możesz wziąć udział w szkoleniach e-Akademii REHAU. Jedyne, czego potrzebujesz, to komputer z dostępem do Internetu i... kwadrans spokoju. Kwadrans, bo tyle mniej więcej zajmą pojedyncze lekcje e-Akademii.

Małe dawki wiedzy pozwolą na dopasowanie udziału w całym warsztacie e-Akademii do własnego kalendarza i codziennych, służbowych zajęć. Filmy, komiksy, pliki multimedialne sprawią, że e-warsztaty dostarczą przydatnej wiedzy, podanej w ciekawej i atrakcyjnej formie. Nie zabraknie konkursów i dodatkowych atrakcji, dzięki którym nauka będzie jednocześnie przyjemna i pożyteczna.

W programie Akademii na 2013 rok zaplanowano też tradycyjne szkolenia stacjonarne. Okazja do spotkania z trenerem i innymi uczestnikami warsztatów niesie ze sobą wiele różnorodnych korzyści. Przygotowane zostały m.in. nowe szkolenia techniczne, będące reakcją na zmiany zachodzące na rynku okiennym i nowe przepisy prawne.

Wśród szkoleń sprzedażowych znalazły się tematy, niezbędne każdemu sprzedawcy stolarki okiennej i drzwiowej do skutecznej obsługi klientów. Więcej informacji o szkoleniach Akademii REHAU można znaleźć na stronie  www.rehau.pl/akademia.

źródło i zdjęcie: Rehau

Firma Rehau