Podsumowanie roku 2012 w firmie POL-SKONE

Dodano: czwartek, 10 stycznia 2013 09:26

Lubelska firma POL-SKONE zamyka rok 2012 pełnym sukcesem sprzedażowym, który zawdzięcza między innymi innowacyjnym produktom i doskonałemu dopasowaniu oferty do bieżących trendów rynkowych.

Na przestrzeni 2012 roku firma POL-SKONE odnotowała aż 15% wzrost sprzedaży drzwi i okien w porównaniu do roku 2011 i stworzyła 71 nowych miejsc pracy, głównie na stanowiskach produkcyjnych. Dynamiczny rozwój firmy wynika ze starannie przemyślanej strategii, opartej o innowacyjne produkty, które spełniają najwyższe wymagania klientów pod względem designu i parametrów.

Projektując nowe modele drzwi i okien myślimy przede wszystkim o potrzebach naszych klientów. Wprowadzane do oferty POL-SKONE produkty mają przede wszystkim odzwierciedlać ich różnorodne gusta i wymagania, dlatego w tym roku poszerzyliśmy nasze portfolio aż o 8 nowych propozycji, w tym aż 5 kolekcji drzwi wewnętrznych i oryginalne wykonania okien oraz drzwi zewnętrznych, łączących ponadczasowy design z doskonałymi parametrami, mówi Sławomir Szulżyk, Dyrektor Handlowy w firmie POL-SKONE Sp. z o.o.

Sukces nowych propozycji

Wprowadzone w 2012 roku do oferty POL-SKONE nowości szybko zyskały uznanie i zaufanie klientów. Największym zainteresowaniem cieszyły się kolekcje drzwi wewnętrznych – ARCO i ASTRO. W ramach linii ARCO dostępnych jest 10 modeli, które doskonale wpisują się zarówno we wnętrza nowoczesne, jak i klasyczne. Ich ponadczasowe wzornictwo to połączenie solidnej budowy i modernistycznych elementów wzorniczych w postaci geometrycznych przeszkleń. Natomiast kolekcja ASTRO to najlepsza propozycja w szczególności dla indywidualistów i zwolenników elegancji. Charakterystyczne ryflowania, wysokie, wąskie przeszklenia i lakierowane powierzchnie dają wrażenie luksusu i nowoczesności.

Dopracowany design produktów marki POL-SKONE idzie w parze z doskonałymi parametrami technicznymi. Firma oferuje drzwi i okna dedykowane budynkom energooszczędnym i pasywnym, między innymi drzwi NORDIC S czy okno EC 90. Nowoczesne technologie użyte do ich produkcji gwarantują komfort termiczny, energooszczędność i zdrowy klimat budynku. Tym samym POL-SKONE włącza się w trend ochrony środowiska. Produkty sygnowane tą marką posiadają certyfikat FSC, który gwarantuje, że drewno używane do ich produkcji pochodzi z racjonalnie zarządzanych upraw leśnych.

Z ugruntowaną pozycją w przyszłość

W rok 2013 firma POL-SKONE wchodzi z wzmocnioną załogą i perspektywami dalszego rozwoju. Spółka jest obecnie największym w rejonie Lubelszczyzny pracodawcą. W trzech zakładach produkcyjnych w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach pracuje ponad 921 osób. Spółka planuje dalszy rozwój bogatego portfolio i standardów obsługi klienta.

źródło i zdjęcie: POL-SKONE

Firma Pol-Skone