Biblioteki POL-SKONE dla architektów i partnerów

Dodano: wtorek, 04 grudnia 2012 08:47

Firma POL-SKONE uruchomiła stronę internetową, dostępną pod adresem www.biblioteki.pol-skone.pl. Najnowszy portal powstał z myślą o architektach i projektantach wnętrz oraz partnerach handlowych, którym oferuje łatwy dostęp do zdjęć i informacji technicznych, dotyczących produktów firmy.

Nowy serwis, dzięki swojemu przejrzystemu i intuicyjnemu charakterowi, pozostaje spójny z główną witryną www.pol-skone.eu, oferując zarazem nowe możliwości. Czytelny podział na sekcje dedykowane kolejno Architektom i Partnerom pozwala na sprawne korzystanie z portalu. Dostęp do bibliotek CAD produktów POL-SKONE znacznie ułatwia pracę projektantów i architektów, umożliwiając tworzenie unikalnych wizualizacji wnętrz.

Biblioteki POL-SKONE dają możliwość pobierania plików w trzech formatach: DWG, 3DS MAX oraz REVIT. Po prostej i szybkiej rejestracji w Strefie Partnera można uzyskać dostęp do wielu zdjęć aranżacyjnych i produktowych, palet kolorów, aprobat technicznych czy instrukcji. Takie rozwiązanie pozwala na sprawne pozyskanie danych o produktach, co jest dużym ułatwieniem przy tworzeniu materiałów informacyjnych i reklamowych.

Na stronie można znaleźć również katalog produktów oraz lokalizacje miejsc dystrybucji. Nawigację ułatwia wyszukiwarka produktów POL-SKONE. Na portalu widoczny jest także odnośnik do głównej strony, co umożliwia szybki dostęp do dodatkowych informacji. Osoby, które pragną być na bieżąco z nowościami, dotyczącymi firmy mogą również dopisać się do listy odbiorców newslettera.

źródło i zdjęcie: POL-SKONE

Firma Pol-Skone