Gwarancja niezmienności cen w Aluprof

Dodano: środa, 12 września 2012 10:27

Firma Aluprof ceni sobie stabilną współpracę z Partnerami Handlowymi, dlatego ze względu na sytuację rynkową oraz wymagania Klientów oferuje gwarancję niezmienności cen na najbliższe minimum 6 miesięcy.

Każdego dnia razem z naszymi Partnerami stajemy przed wyzwaniami i niespodziewanymi kwestiami, które staramy się skutecznie rozwiązywać. To, czego wspólnie potrzebujemy to poczucie stabilności na ciągle zmieniającym się rynku oraz stałego, zaufanego Partnera. Mamy nadzieję, że podjęta przez nas decyzja pozwoli naszym Partnerom Handlowym na dalszy owocny rozwój swoich firm, szczególnie w obszarze współpracy z Aluprof, mówi Tomasz Grela - Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu Aluprof S.A.

Gwarancja niezmienności cen na najbliższe minimum 6 miesięcy jaką oferuje firma Aluprof to krok mający na celu wzmocnienie pozycji i pewności biznesowej firmy, a także wizerunku marki jako bezpiecznego oraz godnego zaufania partnera. Gwarancja niezmienności cen pozwoli na kontynuację dynamicznego rozwoju własnego spółki, a także współpracujących z nią przedsiębiorstw.

źródło i zdjęcie: Aluprof S.A.

Firma Aluprof SA