OknoPlus oferuje nowatorskie rozwiązania drzwiowe

Dodano: środa, 29 sierpnia 2012 13:42

Drzwi zewnętrzne powinny chronić dom przed wtargnięciem osób niepowołanych. Warto wyposażyć je w najnowsze systemy zabezpieczające. Rozwiązania udostępniane przez firmę OknoPlus zapewnią domownikom spokój i bezpieczeństwo.

Wejściowe drzwi stanowią bardzo wyrazisty element domu. OknoPlus oferuje nowatorskie rozwiązania drzwiowe, które dzięki doskonałym parametrom technicznym, stanowią gwarancję spokojnego snu mieszkańców. Solidnie wykonane drzwi aluminiowe z panelem nakładkowym oraz nowoczesnym zamkiem wielopunktowym, otwierane za pomocą czytnika linii papilarnych, należą do innowacyjnych rozwiązań przyszłości.

Estetyka i funkcjonalność panela nakładkowego

Panel nakładkowy jest specjalistycznym wypełnieniem drzwiowym, które znacząco wpływa na funkcjonalność i estetykę drzwi. Ze względu na wysokie parametry techniczne, rozwiązanie to znajduje zastosowanie przede wszystkim w nowoczesnej stolarce aluminiowej. Bezpieczeństwo, jakie zapewnia panel wynika z jego solidnej budowy.

Zależnie od modelu drzwi wybrać można dwa rodzaje nakładkowych paneli. Wariant jednostronny montuje się od strony zewnętrznej poprzez naklejenie aluminiowej blachy na skrzydło drzwiowe, a od wewnętrznej poprzez zamocowanie specjalnej listwy. Powierzchnia zewnętrznej strony blachy przykryta jest płytą dekoracyjną, a wewnątrz rama skrzydła otacza wypełnienie drzwiowe.

Szeroka gama dekoracyjnych płyt firmy OknoPlus umożliwia przykrycie całej ramy skrzydła zarówno po stronie wewnętrznej, jak i zewnętrznej. W efekcie powstają obustronnie gładkie, eleganckie powierzchnie drzwi pozbawione jakichkolwiek widocznych zaburzeń konstrukcyjnych. Niewielka liczba krawędzi ułatwia pielęgnację drzwi i długotrwałe zachowanie ich w niezmienionym stanie. Panele nakładkowe można stosować na każdym z dostępnych w ofercie OknoPlus profili.

Drzwi OknoPlus jako bariera nie do pokonania

Bardzo użytecznym sposobem zabezpieczenia, oferowanym przez firmę OknoPlus, jest automatyczny zamek wielopunktowy z elektrycznym napędem. Zamek otwiera się z wykorzystaniem czytnika linii papilarnych. Zastosowana tutaj zaawansowana technologia skutecznie chroni przed wtargnięciem intruzów.

To nowatorskie rozwiązanie jest niezwykle wygodne i łatwe w obsłudze. Otwarcie zamka następuje poprzez przyłożenie palca w miejsce tradycyjnego klucza, tak by urządzenie zeskanowało linie papilarne. Funkcja automatycznego ryglowania powoduje blokowanie drzwi w trzech punktach - poprzez zapadkę środkowej części oraz za pomocą masywnych rygli hakowych umieszczonych w górnej i dolnej części skrzydła. Prawidłowe otwarcie zamka umożliwia elektryczny silnik, który sprawia, że rygle i zapadka cofają się.

Intuicyjny system obsługi nie sprawia trudności ani osobom starszym bądź niepełnosprawnym, ani młodszym członkom rodziny. Dla zachowania estetyki producent zadbał również o umieszczenie wszystkich przewodów urządzenia wewnątrz ościeżnicy. Dzięki temu drzwi nie zdradzają niepowołanym osobom specyfiki zabezpieczenia i jednocześnie bardzo dobrze się prezentują.

OknoPlus oferuje nowatorskie rozwiązania drzwiowe, które mogą znaleźć zastosowanie w każdym domu. Panele nakładkowe oraz zamek wielopunktowy z elektrycznym otwieraniem dają gwarancję, że zabezpieczone tak drzwi pozostają bardzo trudne do sforsowania.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy OknoPlus, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: OknoPlus

Firma OknoPlus