Kolekcja Zamkowa - nowa seria drzwi zewnętrznych firmy CAL

Dodano: czwartek, 16 sierpnia 2012 12:00

Wprowadzane na rynek modele z nowej kolekcji wyróżniać będzie prostota, trwałość i bezpieczeństwo. Stanowić będą połączenie elegancji z funkcjonalnością. Zakład Stolarki Budowlanej CAL gwarantuje wysoką jakość i przystępność cenową nowych produktów.

Nowa seria drzwi zewnętrznych firmy CAL z Kolekcji Zamkowej dostępna będzie dla klientów już w sierpniu 2012 r. Przy jej tworzeniu projektanci firmy wzięli pod uwagę opinie partnerów handlowych i odbiorców. Kolekcję Zamkową będzie charakteryzowało nowoczesne i minimalistyczne wzornictwo.

Drzwi z Kolekcji Zamkowej - Gniew - Stolbud WłoszczowaPoszczególne modele skrzydeł biorą swoje nazwy od znanych polskich budowli zamkowych. W serii znajdują się m.in. drzwi Książ, Frombork, Grodziec, Czocha oraz Nidzica. Nową Kolekcję Zamkową stworzyliśmy z myślą o dużej liczbie klientów poszukujących trwałych drzwi o uniwersalnym wzornictwie za rozsądną cenę. To kolejna po Kolekcji Arktycznej seria produktów, którą opracowaliśmy w oparciu o analizę trendów na rynku sprzedaży stolarki drzwiowej, spełniająca wymagania dla produktów przeznaczonych do budownictwa energooszczędnego. Podstawowym atutem drzwi z Kolekcji Zamkowej jest to, że ich wygląd i jakość wykonania nawiązują do drzwi dębowych, niemniej ceną zbliżone są do tych wykonanych z drewna sosnowego, wyjaśnia Czesław Suski, ekspert sprzedaży z firmy CAL.

Drzwi z Kolekcji Zamkowej - Nidzica - Stolbud WłoszczowaKolekcję Zamkową tworzą drzwi o tradycyjnej konstrukcji na bazie ramiaków sosnowych klejonych warstwowo. Modele nowej serii charakteryzują się doskonałą termoizolacyjnością. Skrzydła drzwiowe maja grubość 65 mm i wyposażone są dodatkowo w próg termoizolacyjny i podwójny system uszczelek - na obwodzie skrzydła i na ościeżnicy. Dzięki temu drzwi osiągają poziom termoizolacyjności już od Ud = 1,0 W/m²K. Design nowej kolekcji opiera się na minimalistycznej elegancji. Skrzydła są gładkie, w niektórych przypadkach wzbogacane niewielkimi zdobieniami lub przeszkleniami.

Nowa seria drzwi zewnętrznych firmy CAL daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości użytkowania. Charakteryzuje je solidna konstrukcja, z której wynika wieloletnia wytrzymałość oraz stabilność kształtu. Ich dużą zaletą jest także wysoka izolacyjność akustyczna. Drzwi z Kolekcji Zamkowej dostępne są w bogatej gamie barw. Zależnie od koloru elewacji i preferencji odbiorcy wybrać można drzwi w kolorze teak, ciemny teak, orzech, stary dąb lub złoty dąb.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką Zakładu Stolarki Budowlanej CAL, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Zakład Stolarki Budowlanej CAL