Rozbudowa zakładów produkcyjnych Aluprof

Dodano: poniedziałek, 13 sierpnia 2012 09:50

W ramach założonej strategii Aluprof systematycznie i konsekwentnie rozwija swoją działalność. Pozyskuje nowych partnerów handlowych i poszukuje kolejnych rynków zbytu. W związku z tak intensywnym rozwojem firma rozpoczyna właśnie największą w swojej historii inwestycję.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom jakie stawia współczesna architektura firma tworzy coraz doskonalsze systemy aluminiowe. Charakteryzują je doskonałe parametry termiki, wodoszczelności, wytrzymałości na obciążenia. Wyróżnia je również estetyka i bezpieczeństwa użytkowania.

Rozpoczęła się obecnie największa w historii firmy inwestycja - rozbudowa zakładów produkcyjnych Aluprof w Bielsku-Białej i Opolu.

Będzie to nasze centrum rozwojowe, na które przeznaczamy w najbliższych dwóch latach nakłady w wysokości 100 mln zł. Pomimo dużych w ostatnich latach inwestycji w zaplecze magazynowo-produkcyjne uznaliśmy, że dla sprawnej obsługi rosnącej liczby zamówień musimy zwiększyć powierzchnię magazynową i produkcyjną. Zbudujemy dwie hale - automatyczne magazyny wysokiego składowania o powierzchni 25 tys. m². Patrzymy w przyszłość i widzimy duży potencjał dla wzrostu zapotrzebowania na wyroby aluminiowe w najbliższych latach. Priorytetem dla nas jest dostarczanie najwyższej jakości produktów przy jednoczesnym najwyższym poziomie obsługi naszych klientów. To dzięki zaufaniu jakim do tej pory obdarzyli nas nasi klienci staliśmy się liderem na polskim rynku, mówił Tomasz Grela - dyrektor generalny i prezes zarządu Aluprof SA.

Producent profili aluminiowych, jako jedna z niewielu polskich firm, od kilkudziesięciu lat tworzy własną myśl techniczną, a od kilkunastu sprzedaje własne technologie. Dostarcza produktów najwyższej jakości przy jednoczesnym najwyższym poziomie obsługi. Firma stała się niekwestionowanym liderem na polskim rynku systemów aluminiowych oraz systemów rolet i bram. Nieprzerwany rozwój wymaga rozbudowy zakładów produkcyjnych Aluprof.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Aluprof SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Aluprof SA

Firma Aluprof SA