Firma WIŚNIOWSKI już 23 lata na rynku

Dodano: czwartek, 09 sierpnia 2012 04:00

Firma Wiśniowski, producent bram garażowych i przemysłowych, jest jednym z największych pracodawców w regionie nowosądeckim. Dzięki zgranemu zespołowi i otwarciu na nowe technologie, spółka działa już 23 lata w branży budowlanej. Przez ten czas firma wyrobiła sobie mocną pozycję w całej Europie.

Zaczynaliśmy od kilku pracowników. Dziś zatrudniamy ponad 1100 osób. To właśnie ci ludzie składają się na sukces firmy. Wspólnie z pasją i dbałością o szczegóły tworzymy innowacyjne, wysokiej jakości produkty. Odnotowujemy przy tym wysoki wzrost sprzedaży, mówi Andrzej Wiśniowski, założyciel i właściciel firmy.

Wiśniowski jako jedna z pierwszych w branży wprowadziła wiele nowych rozwiązań konstruktorskich, a także możliwość zamawiania bram  "na wymiar". W procesie produkcji przywiązuje szczególną uwagę do korzystania z ekologicznych rozwiązań, wykorzystuje, m.in. naturalne oświetlenie, optymalizuje zużycie energii i wody, dba również o bezpieczeństwo i komfort pracy. Nie spoczywamy jednak na laurach. Zamierzamy cały czas podnosić jakość naszych produktów, wykorzystując przy tym najnowsze osiągnięcia technologiczne, mówi Wiśniowski.

Firma Wiśniowski pracuje w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania według norm ISO 9001 oraz OHSAS 18001 co pokazuje, że produkty są dobrej jakości i bezpieczne w użytkowaniu. W ofercie znajduje się szerokie spektrum produktów, które znajdują zastosowanie w obiektach mieszkalnych, w obiektach użyteczności publicznej oraz zabudowaniach przemysłowych. W każdej sytuacji spełniają najwyższe, międzynarodowe normy bezpieczeństwa potwierdzone znakiem CE.

W tym roku założyciel i właściciel firmy Wiśniowski, Andrzej Wiśniowski został nagrodzony Złotym Dukatem w ramach Krakowskich Dukatów, jedna z najstarszych nagród w regionie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy "WIŚNIOWSKI" spółka z o.o. sp.k., która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: "WIŚNIOWSKI" spółka z o.o. sp.k.