DRUTEX partnerem meczu Politycy kontra Gwiazdy TVN

Dodano: wtorek, 07 sierpnia 2012 13:45

W 2012 r. firma DRUTEX już po raz kolejny partnerować będzie charytatywnemu przedsięwzięciu organizowanemu przez Fundację TVN. Mecz Politycy kontra Gwiazdy TVN corocznie budzi bardzo duże zainteresowanie.

Organizowane w szczytnym celu wyjątkowe sportowe widowisko odbędzie się 2 września br. na stadionie Pepsi Arena w Warszawie. Podobnie jak w zeszłym roku i latach poprzednich obie drużyny z pewnością dadzą z siebie wszystko, a spotkanie okaże będzie emocjonującą konfrontacją wypełnioną pięknymi golami.

Politycy kontra Gwiazdy TVN 2011 - DRUTEXW tym roku zarówno mecz, jak i towarzyszące mu imprezy uświetni firma DRUTEX. Będąc jednym ze sponsorów charytatywnego meczu Politycy kontra Gwiazdy TVN aktywnie przyczyni się do promocji zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.

Producent okien drewnianych i PVC oraz systemów aluminiowych obecny będzie nie tylko na samym meczu. Również teren przed stadionem zostanie zagospodarowany przez namiot DRUTEX-u, gdzie na kibiców sportowych potyczek czekać będą różne atrakcje, w tym także gwiazdy tegorocznej edycji programu X-Factor!

Politycy kontra Gwiazdy TVN 2011 - stadion Pepsi Arena w Warszawie - DRUTEXW zbliżającym meczu warto będzie zagrać - całkowity dochód przeznaczony zostanie na remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka. Inicjatywa po raz kolejny pokaże jak potrafimy się jednoczyć w imię wyższych celów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy DRUTEX SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: DRUTEX SA

Firma Drutex