Firma WIŚNIOWSKI wprowadzi do oferty nowe bramy uchylne

Dodano: poniedziałek, 30 lipca 2012 07:58

Renomowany producent bram garażowych i ogrodzeń posesyjnych poinformował o udostępnieniu w najbliższym czasie dwóch nowych serii garażowych bram uchylnych. Produkty przeznaczone będą dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

W ramach nowej odsłony bram uchylnych WIŚNIOWSKI udostępniona zostanie seria Select - przeznaczona do garaży przydomowych oraz seria City - dzięki perforacji nadająca się doskonale do garaży zbiorczych. Inżynierowie firmy WIŚNIOWSKI połączyli w nowych konstrukcjach najlepsze cechy bram uchylnych.

Dostosowane do nowoczesnych trendów i oczekiwań klientów poszycie bramy Select wykonane jest z blachy trapezowej o różnych przetłoczeniach - poziomym, szerokim i skośnym. Pozwala to na łatwe dostosowanie do indywidualnych założeń architektonicznych.

Brama uchylna City - WIŚNIOWSKIBrama uchylna City przeznaczona jest w szczególności do garaży zbiorczych. Umożliwia podzielenie parkingu na pojedyncze stanowiska, czyniąc z nich funkcjonalną przestrzeń. Wykonane z perforowanej blachy trapezowej poszycie bramy ułatwia wymianę powietrza w zamykanym wnętrzu. Optymalnie dobrane wymiary otworów wentylacyjnych oraz ich rozłożenie na płaszczyźnie skrzydła zapewniają dobre zintegrowanie bramy z otoczeniem.

Konstrukcje wprowadzanych do oferty nowych bram uchylnych City i Select wykonane są ze stalowych, ocynkowanych kształtowników zamkniętych. Prostota i ograniczona liczba elementów zapewnia nieskomplikowany montaż, łatwą konserwację oraz bezawaryjne użytkowanie.

Indywidualnie dobierane sprężyny bardzo dobrze równoważą bramowe skrzydła. Bramy uchylają się lekko i swobodnie, nie opadając samoczynnie nawet przy niepełnym otwarciu. Płynną pracę nowych bram uchylnych firmy WIŚNIOWSKI gwarantuje zespół prowadnic i ułożyskowane rolki jezdne.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy WIŚNIOWSKI, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI