System okienny według koncepcji firmy Internorm

Dodano: poniedziałek, 09 lipca 2012 08:42

Bardzo dużą część oferowanych na rynku okien stanowią produkty wykonywane z podzespołów pozyskiwanych od kilku dostawców. W większości przypadków okno montowane jest z profili od jednego producenta, szyb od innego, a okuć od kolejnego. Internorm działa inaczej.

Każdy producent stara się osiągnąć jakościową przewagę nad konkurencją. Aby do tego skutecznie dążyć, austriacki producent wprowadził w życie prostą zasadę, choć raczej rzadko spotykaną. By wytworzyć okno jakościowo najlepsze, trzeba mieć całkowitą kontrolę nad każdym elementem wykorzystywanym do jego produkcji i pełne przekonanie do materiału, technologii oraz ludzi, którzy biorą udział w całym procesie.

Przy korzystaniu z metody łączenia elementów pochodzących od wielu dostawców, często do defektów różnych części składowych dochodzi na etapie ich transportu do głównego odbiorcy. Wytwarzanie systemów okiennych według koncepcji firmy Internorm przeciwstawia się takiej wizji. Uzależnienie od innych dostawców nie pozwoliłoby firmie na odpowiedni rozwój oraz uzyskanie pozycji technologicznego lidera branży okiennej.

Firma Internorm, po wielu latach pracy, stworzyła "całościową koncepcję systemów okiennych". Całość procesu produkcyjnego znajduje się w rękach firmy Internorm, która ma pełną kontrolę już od fazy badań i rozwoju, przez wytwarzanie profili, produkcję szyb zespolonych oraz zastosowanie technik wykończeniowych. Również logistyka i dystrybucja zorganizowana jest przez Austriaków.

Internorm - okno HV 240"Dzięki tej koncepcji nasze okna są unikatowe pod względem technologicznym, jakościowym oraz ich izolacyjności cieplnej, co przekłada się na coraz większy popyt na nasze produkty. Co roku prezentujemy innowacyjne rozwiązania, w tym na przykład zaprezentowaliśmy nowe okno, w którym zastosowano najnowszy system okuć, u nikogo dotąd niespotykany. Polega on na całkowitym ukryciu elementów okuć w ościeżnicy. Okno dzięki temu rozwiązaniu, już w wersji standardowej, osiąga klasę odporności na włamanie RC2. Jest to pierwsza faktyczna rewolucja w branży okiennej od chwili wprowadzenia okien rozwierno-uchylnych, czyli od przeszło 40 lat", mówi Dariusz Olszewski, specjalista ds. sprzedaży w firmie Internorm.

System okienny wytwarzany według koncepcji firmy Internorm spełnia jakościowe oczekiwania klientów. Firma Internorm dostosowuje swoje produkty do coraz bardziej wymagającego rynku. Inicjuje też nowe rozwiązania technologiczne oraz stylistyczne trendy. "10 letnia gwarancja, którą udzielamy swoim klientom na nasze produkty stanowi wyraz naszej pewności, co do ich jakości. Całościowa koncepcja produkcji jeszcze bardziej umocniła nas jako lidera na rynku okiennym. Wszystkie nasze nowe pomysły i rozwiązania tworzone są z myślą o klientach", dodaje Dariusz Olszewski.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Internorm, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Internorm

Firma Internorm