Komunikacja korporacyjna Grupy Selena z nowym logo

Dodano: czwartek, 05 lipca 2012 07:12

Selena chce wzmocnić swój wizerunek jako firmy globalnej. Okazją do tego jest dwudziestolecie działalności firmy. Jednym z elementów, które mają pomóc w zrealizowaniu planu jest wprowadzenie nowego logo. Znak połączono z hasłem "Global experience".

Odnowienie logo związane jest z zakończeniem projektu określającego tożsamość i osobowość marki Selena. Hasło "Global experience" przy nowym logo Grupy Selena ma podkreślać obecność marki na ponad 70 rynkach na całym świecie. Komunikuje, że Selena jest globalną korporacją, której atutem są doświadczenia zdobywane na wielu różnych regionach. To dzięki nim Grupa Selena dynamicznie się rozwija i oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb użytkowników.

Zmiana komunikacji korporacyjnej ma również na celu zwiększenie świadomości marki Selena, tak aby była równie dobrze rozpoznawalna, jak jej marki handlowe: Tytan Professional czy Artelit. Dzięki nowemu logo podkreślony został międzynarodowy profil firmy, która blisko 70% sprzedaży generuje za granicą.

Odnowiony znak Tytan Professional Pewność Budowania - SelenaWprowadzane nowe logo Seleny charakteryzuje nowoczesna czcionka oraz znak graficzny w formie metalicznej kuli, która symbolizuje globalność. Ma to również budować wizerunek Seleny jako firmy odważnej, otwartej i dynamicznej.

Selena odświeża też wizerunek swojej flagowej marki Tytan Professional. Wprowadzone zmiany mają na celu unowocześnienie i poprawę czytelności logotypu. Dzięki temu osiągnięta ma być lepsza widoczność marki na półkach sklepowych, co z kolei przełoży się na większą rozpoznawalność Tytana na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Selena, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Selena

Firma Capek