Bezpieczne i wygodne okucia activPilot Comfort w ofercie DAKO

Dodano: wtorek, 26 czerwca 2012 09:31

Fabryka Okien DAKO poszerzyła ofertę dostępnych okuć o nowoczesne okucie firmy Winkhaus - activPilot Comfort z systemem wietrzenia szczelinowego. Umożliwia ono efektywną wentylację pomieszczeń bez nadmiernych strat ciepła powstających przy uchylaniu okna.

Wygodne okucia activPilot Comfort oferowane przez DAKO umożliwiają odsunięcie skrzydła okiennego od ramy na odległość 6 mm. Pozwala to na bezpieczną wentylację pomieszczeń także podczas wietrznej i deszczowej pogody. Dzięki temu eliminacja wilgoci powodującej powstawanie grzybów szkodzących zdrowiu oraz niszczących ściany przebiega w oszczędny sposób.

Konstrukcja zaczepów ramowych sprawia, że okucie zachowuje podwyższoną odporność na włamanie również wtedy, gdy okno jest rozszczelnione. Pionowa pozycja klamki podczas wietrzenia utrudnia potencjalnym włamywaczom rozpoznanie, że okno nie jest w pełni zaryglowane.

Okucia activPilot Comfort firmy Winkhaus - funkcjeOkucia activPilot Comfort renomowanej firmy Winkhaus gwarantują stabilną pozycję skrzydła, która wyklucza uderzanie okna o ramę w wyniku przeciągów. Niewielki rozmiar szczeliny zapobiega dostawaniu się wody do wnętrza podczas wietrzenia, nawet podczas znacznych opadów.

Bezpieczne i wygodne okucia activPilot Comfort montowane są w Dakonomicznych oknach PVC serii DPT-90, DPTS-90, DPE-70, DPE-70+ i DPP-70 przez doświadczonych specjalistów Fabryki Okien DAKO. Najnowocześniejsze technologie i wykwalifikowana kadra gwarantują, że znakomite komponenty są łączone w niezawodną całość.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką Fabryki Okien DAKO, która znajduje się tutaj.

źródło: DAKO
zdjęcia: Winkhaus