Producenci okien oferują wielokomorowe parapety

Dodano: czwartek, 14 czerwca 2012 08:46

Parapety powinny być ozdobą mieszkania. Często stają się ogrodem pełnym kwiatów doniczkowych, miejscem na ozdoby. Warto więc kupić parapety solidne, dobrze wykończone, takie którym nie straszne zalanie wodą przy podlewaniu kwiatów czy obciążenie dużą donicą.

Producent profili okiennych VEKA oferuje również parapety. Duży wybór kolorów i wzorów pozwala na wkomponowanie parapetów VEKA do wnętrz w różnych stylach. Imitują drewno lub marmur. Są również klasyczne białe. Parapety są bardzo stabilne i sztywne dzięki specjalnej konstrukcji z diagonalnym użebrowaniem.

Wielokomorowe parapety VEKA to produkt przeznaczony do montażu wewnątrz pomieszczeń. Mogą być mocowane do podłoża za pomocą zaprawy lub umieszczane na podporach i mocowane do nich za pomocą wkrętów. Rozstaw podpór nie powinien przekraczać 50 cm.

Parapety są pokryte bardzo twardą melaminową folią dekoracyjną, o dużej odporności na temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Szerokość parapetów VEKA wynosi od 150 mm do 605 mm, a maksymalna długość 6 metrów. Przecięte końce parapetu zaślepia się podczas montażu specjalnie ukształtowanym, estetycznym elementem w kolorze dostosowanym do wzoru parapetu.

oprac. Joanna Zawadzka
zdjęcie: www.veka.pl