FAKRO wspiera piłkarską reprezentację Polski

Dodano: środa, 13 czerwca 2012 11:37

Konkurencja na globalnym rynku wymaga ciągłego uczestnictwa w wyścigu technologicznym. Światowa rywalizacja producentów przypomina zmagania sportowe. Teraz, jako oficjalny partner polskiej reprezentacji, firma FAKRO jest obecna na meczach narodowej drużyny na EURO 2012.

Rynkowa konkurencja zmusza do utrzymywania ciągłego wzrostu jakości i rozwoju innowacyjności. Motywuje do działania i podejmowania szybkich decyzji. Rynek jest jak sportowe boisko, gdzie zwycięzcami mogą być tylko najlepsi. Dlatego firma FAKRO wspiera piłkarską reprezentację Polski już od 2004 r.

FAKRO - Oficjalny Partner Piłkarskiej Reprezentacji PolskiLogo sądeckiego producenta okien dachowych po raz pierwszy towarzyszyło polskim piłkarzom w czasie towarzyskiego meczu Polska - Francja, który został rozegrany w Paryżu na stadionie Saint Denis. Firma towarzyszyła polskim zawodnikami podczas meczów towarzyskich i spotkań eliminacyjnych, kiedy walczyli o udział w piłkarskich mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii w 2008 r. oraz mistrzostwach świata w Niemczech w 2006 r. i w RPA w roku 2010.

Teraz firma FAKRO wspiera piłkarską reprezentację Polski podczas EURO 2012. Wraz ze swoimi partnerami handlowymi jest obecna na wszystkich spotkaniach rozgrywanych przez narodowy zespół.

FAKRO jest wiceliderem globalnego rynku okien dachowych a Polska stała się ich największym światowym producentem i eksporterem. Walory użytkowe oraz unikatowe zalety okien FAKRO zyskały uznanie klientów już w 47 krajach. Stały się w ten sposób wizytówką polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.

Sądeckie przedsiębiorstwo i jego partnerzy handlowi grają razem z naszą reprezentacją. Wszystkich łączy duch rywalizacji i wola zwycięstwa oraz wiara w sukces sportowy i gospodarczy Polski. Gra toczy się o najwyższe stawki z najlepszymi.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy FAKRO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Fakro

Firma Fakro