Nowa wersja katalogu INVADO 2012

Dodano: poniedziałek, 21 maja 2012 10:02

Firma INVADO zaprezentowała odnowioną edycję katalogu drzwi na 2012 r. Pojawiły się nowe produkty i zmieniona została strona wizualna. Producent zadbał jednocześnie o utrzymanie cen na dotychczasowym poziomie.

Rozszerzona oferta INVADO zawiera interesujące nowości, które charakteryzują się nowoczesnym i unikalnym wzornictwem. Do najciekawszych pozycji znajdującej się w nowej wersji katalogu INVADO 2012 należy kolekcja drzwi okleinowanych BIANCO, dostępna w modnej, białej kolorystyce. Jest to aż 12 modeli w 4 wersjach: FIORI, NEVE, ROYAL oraz SATI z różnymi przeszkleniami.

Warto zwrócić uwagę na drzwi łamane, które stanowią tradycyjne rozwiązanie drzwi bezprzylgowych dwuelementowych, podzielonych symetrycznie. Mogą być bardzo dobrym sposobem na wygospodarowanie w mieszkaniu cennej przestrzeni.

Dbając o pomoc w urządzaniu wnętrz, firma INVADO wprowadziła do oferty zabudowę ościeżnicy metalowej. Atutem tego rozwiązania jest łatwość montażu przy pomocy pianki. Można to wykonać bez zabrudzeń podłogi i ścian oraz bez potrzeby wykuwania starej ościeżnicy. Obudowa ościeżnicy daje możliwość montażu standardowych skrzydeł drzwiowych.

Nowości produktowe pojawiły się również wśród dostępnych oklein. Wprowadzono wysokiej klasy okleiny ECO-FORNIR, dostępne w dwóch rodzajach laminatów. Laminat typu CLPL charakteryzuje się niezwykle dużą wytrzymałością. Oferowany jest w dekorach: wiśnia solido, dąb eterno, orzech duro oraz dąb szary. Laminat typu CPL dostępny jest w dekorach szarym i białym.

Grupa oklein ENDURO została poszerzona o nowe kolory: cedr forte oraz Lindo. Nowością w aktualnej wersji katalogu INVADO 2012 są także stylizowane klamki Net i Omega.

Najnowszy katalog produktów firmy INVADO oraz cennik w wersji 2/2012 można znaleźć w internetowym serwisie producenta, wśród materiałów do pobrania.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy INVADO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: INVADO

Firma INVADO