Vetrex ma nowego dyrektora handlowego

Dodano: środa, 09 maja 2012 08:55

Firma Vetrex znajduje się w fazie intensywnego rozwoju. Ma swoje salony w Rosji i Norwegii. Jej produkty dostępne są w całej Europie, a także w Afryce. Od 1 maja 2012 r. międzynarodowe kontakty firmy rozwijać będzie nowo wybrany dyrektor do spraw eksportu.

Posadę dyrektora handlowego ds. eksportu w firmie Vetrex objął Paweł Jodinis. Na nowym stanowisku jego głównym zadaniem będzie kierowanie i rozwijanie sieci dystrybucji w krajach europejskich. Dotychczas pan Jodinis pełnił funkcję kierownika ds. eksportu.

Zarząd firmy z optymizmem przyjmuje wszelkie nowe pomysły i inwestuje w technologie, sprzęt oraz ludzi. Przedsiębiorstwo stawia na jakość produktów i profesjonalną obsługę klienta. Vetrex jest producentem między innymi energooszczędnych okien PVC V90+ oraz charakteryzujących się ciekawą stylistyką okien V70 OPTIMAL BLACK. Obrany kierunek polityki firmy przyniósł zaufanie do marki i międzynarodowe uznanie. Obecnie prowadzone są negocjacje z inwestorami z Włoch, Francji i Niemiec. Nawiązanie i sukcesywne rozwijanie wielu kontaktów jest zasługą, obejmującego funkcję dyrektora handlowego, Pawła Jodinisa.

"Szybki rozwój eksportu to sukces całej firmy. Ambitne plany realizowane są dzięki ciężkiej pracy działów eksportu, technologii, produkcji i magazynu - każdy ma w nim swój udział. W ostatnim czasie wiele się nauczyliśmy i poczyniliśmy liczne przygotowania, dzięki czemu łatwiej będzie się nam podjąć nowych wyzwań. Rynek europejski jest bardzo zróżnicowany pod względem preferencji klientów, liczby rozwiązań oraz wymagań technicznych. Na szczęście posiadamy ogromny potencjał oraz solidnych partnerów wśród naszych dostawców, na których zawsze możemy liczyć. Jesteśmy pewni, że uda nam się dopasować naszą ofertę do oczekiwań zagranicznych klientów", wyjaśniał Paweł Jodinis.

Nowy dyrektor handlowy rozpoczynał pracę w firmie Vetrex w 2006 r. Jednym z ówczesnych priorytetów była organizacja targów. Obecnie Vetrex z uczestniczy w najważniejszych imprezach handlowo-wystawienniczych branży budowlanej w Europie. Międzynarodowa praktyka, doskonała znajomość zagranicznych rynków i języków, pozwoliły Pawłowi Jodinisowi odnieść wiele sukcesów i zainicjować liczne korzystne przedsięwzięcia. Na nowym stanowisku będzie kontynuował dotychczasową politykę eksportową.

"Ustabilizowanie pozycji rynkowej Vetrex w krajach, w których firma posiada swoje przedstawicielstwa oraz rozwój marki na nowych, bardzo trudnych i wymagających pod wieloma względami rynkach, to nasze plany na najbliższą przyszłość. Nic więcej nie zdradzę, nie chcę zapeszyć", mówi dyrektor Jodinis.

Paweł Jodinis jest magistrem bankowości. Doświadczenia zawodowe zdobywał między innymi w Niemczech. Ukończył wiele kursów z zakresu zarządzania i sprzedaży. Jego zainteresowania skupiają się wokół nowych technologii i motoryzacji. Czas wolny spędza z żoną i córką, które stanowią niewyczerpane źródło motywacji i są dla niego nieustającą inspiracją.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Vetrex, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Vetrex

Firma Vetrex