Nowy salon Internorm w Łodzi

Dodano: wtorek, 27 marca 2012 09:55

Internorm, jako producent najwyższej jakości okien i drzwi, dysponuje sprawdzonym w Europie Zachodniej systemem organizacyjnym. Efektem tego są korzyści przedsiębiorców, decydujących się na partnerstwo z Internorm. Do grona partnerów dołączyła firma Interokna z Łodzi.

Region łódzki nie należy do najłatwiejszych, jeżeli chodzi o sprzedaż okien i drzwi. Teraz w centralnym województwie Polski o jakości okien i drzwi Internorm można się przekonać osobiście. Nowy salon Internorm w Łodzi jest ważnym punktem poszerzającym sieć sprzedaży firmy.

Internorm - nowy salon w ŁodziPodstawowym kryterium, które jest brane pod uwagę przez klientów jest zazwyczaj cena. Obecnie wzrost świadomości odbiorców w zakresie energooszczędności i pasywności budynków, a także wynikających z tego oszczędności w zużyciu energii, spowodował że jakość i parametry okien oraz wieloletnia gwarancja zaczynają przeważać nad dążeniem do osiągnięcia minimalnej ceny.

"Klienci, trafiając do salonu, nie są początkowo zainteresowani produktem tylko jego ceną. Jednak po bliższym zapoznaniu się z oknami i drzwiami, są dosłownie powaleni jakością", mówi Robert Olejniczak z firmy Interokna.

Internorm w Polsce zapewnia partnerom ułatwiony start. Pomocne we współpracy jest specjalistyczne oprogramowanie, które pozwala na szybkie i bezproblemowe składanie zamówień.

"Internorm zapewnia czytelny program komputerowy. Nie ma najmniejszych problemów z zamówieniami i logistyką. Współpraca jest naprawdę łatwa, choć pewnego wysiłku wymaga zapoznanie się z bardzo bogatą ofertą Internorm i możliwościami oprogramowania", mówi Robert Olejniczak.

Nowy salon Internorm w Łodzi otwarty we współpracy z firmą Interokna"Warszawska centrala wykazała się daleko idącą pomocą, chętnie w nas zainwestowała, oczywiście my również mieliśmy w tym udział. Ekspozytory, wyposażenie salonu, próbki produktów to wszystko dla Internorm jest bardzo ważne. Dlatego polecam współpracę z Internorm. Jest to marka przyszłości, która wyznacza kierunki rozwoju stolarki okiennej", dodaje przedstawiciel firmy Interokna.

Nowy salon Internorm w Łodzi przy ulicy Strykowskiej 133 ma powierzchnię 200 m². Jego powierzchnia będzie się powiększać. Firma Interokna zapewnia własne ekipy montażowe, doskonale wyszkolone i stosujące się do zasad ciepłego montażu, czyli takiego, który dopełnia właściwości okien.

Prawidłowy montaż jest niezwykle istotny. Internorm, w odróżnieniu do szeregu innych producentów z polskiego rynku, posiada certyfikaty i badania będące potwierdzeniem wszystkich deklarowanych przez siebie współczynników. Dotyczy to klas odporności na włamanie, energooszczędności oraz izolacyjności akustycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Internorm, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Internorm

Firma Internorm