Nowy dyrektor handlowy w firmie Stolbud Włoszczowa SA

Dodano: czwartek, 01 marca 2012 13:59

Rozpoczynający właśnie pracę dyrektor odpowiedzialny będzie za sprzedaż i dystrybucję okien i drzwi produkowanych przez Stolbud. Swoje wysiłki będzie również koncentrował na wzmocnieniu dobrego wizerunku marki na rynku.

Wybrany na nowego dyrektora handlowego Grzegorz Saniawa znany jest jako współtwórca znakomitej pozycji firmy Roverse, dawnego Cersanitu. Cele, jakie znajdują się przed szefem pionu handlowego, to przede wszystkim zwiększenie przychodów ze sprzedaży oraz dalszy rozwój sieci handlowej.

"Dobrze jest zaczynać nową misję w firmie, która cieszy się uznaniem i renomą. Oczywiście jest to także duże wyzwanie, bo rynek stolarki otworowej w Polsce jest trudny, rozdrobniony, a jego klienci wymagający. Ale nie ma rzeczy niemożliwych. Przed nami czas intensywnej pracy i dynamicznego rozwoju. Chcę, żebyśmy byli najlepsi, bo tak jak w sporcie - tylko zwycięzcy są zapamiętywani. Jestem pewien, że nasza drużyna już wkrótce stanie na najwyższym podium", powiedział Grzegorz Saniawa.

Zdobyta w branży budowlanej dotychczasowa wiedza i doświadczenie menedżerskie nowego dyrektora handlowego firmy Stolbud Włoszczowa SA z pewnością przyczyni się do dynamicznego rozwoju sieci dystrybucyjnej i oferty handlowej cenionego na polskim rynku producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Stolbud Włoszczowa SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Stolbud Włoszczowa SA