Bezpieczeństwo domu w konkursie Winkhaus

Dodano: wtorek, 21 lutego 2012 11:00

Firma Winkhaus nawiązała współpracę z portalem Wirtualna Polska i uruchomiła poradnikowy serwis na temat bezpieczeństwa domu. 21 lutego 2012 r. rozpoczyna się tam internetowy konkurs, w którym nagrodami są zabezpieczenia okien i drzwi.

Nowy serwis pomaga w skutecznym zwiększeniu bezpieczeństwa domu. Znajdują się tam praktyczne informacje zamieszczane przez ekspertów oraz aplikacja "Kreator bezpieczeństwa", przeznaczona dla poszukujących skutecznej ochrony domu lub mieszkania. Kreator doradza wybór odpowiedniego systemu zabezpieczeń na podstawie rodzaju budynku oraz indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Nagrody w konkursie firmy WinkhausInternetowy serwis działa od połowy lutego br. Ponadto firma Winkhaus wraz z portalem Wirtualna Polska przygotowała na stronie bezpiecznydom.wp.pl konkurs dla internautów, w którym można wygrać zabezpieczenia zapobiegające włamaniom. Nagrodami ufundowanymi przez firmę Winkhaus są m.in. system wkładek patentowych Master Key o wartości 1550 zł oraz klamki zwiększające bezpieczeństwo okien i drzwi.

Przygotowano również nagrody dodatkowe w postaci 10 zatrzasków balkonowych oraz 10 zestawów pielęgnacyjnych do okien. Dzięki zatrzaskom można przymknąć drzwi balkonowe, będąc na zewnątrz.

Konkurs firmy Winkhaus na temat bezpieczeństwa domu trwać będzie od 21 lutego do 21 marca 2012 r. W pierwszych dniach wiosny nastąpi rozstrzygnięcie i ogłoszenie listy laureatów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Winkhaus, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Winkhaus

Firma Winkhaus